„LABELA“ – viskas Jūsų grožiui...

Grožio salonų gausa, o ypač Vilniuje, jau nieko nenustebinsi. Būtent todėl ir reikia atrasti tą vienintelį ir savą, kuriame būtų ne tik profesionaliai atliekamos meistrų paslaugos, bet kuriame jaustumeisi tarsi atėjęs pas gerus draugus. Tokią grožio, jaukumo ir geros savijautos oazę jau nuo 2000 m. atrado didelis klientų ratas – tai pačiame Vilniaus centre veikiantis grožio salonas „Labela“, salonas įsikūręs A.Vienuolio 14, Vilniuje, tel. nr. 852610240, prie pat Nacionalinio Operos ir Baleto teatro.

Čia dirbantys aukščiausios klasės profesionalai jau savaime sukuria patikimumo, kokybės, naujų tendencijų etiketę. Salono atliakamos paslaugos: modeliniai moterų, vyrų, vaikų kirpimai, šukuosenos, plaukų dažymai, cheminiai plaukų sušukavimai, manikiūras ir pedikiūras, gelinis nagų lakavimas, kosmetologų paslaugos, makiažas įvairioms progoms, blakstienų priauginimas. Grožio salone naudojama tik aukštos kokybės, žinomų gamintojų profesionali kosmetika, kurios gali įsigyti ir klientai.

Tačiau „Labela“ ypatinga dar ir kitu, unikaliu, požiūriu – juk sutikite, kad būna tikrų savo profesijos meistrų, bet kažkodėl ne ypač noriai pas juos lankomės. Tuo tarpu į „Labela“ klientai ateina kaip į svečius pas gerus bičiulius. Čia talentingai sukurtas ypatingas mikroklimatas, leidžiantis atsipūsti nuo kasdienių rūpesčių, o malonus bendravimas ir subtilus meistrų pastabumas leidžia pasijusti tiesiog karališkai. Netgi pačią atšiauriausią rudens dieną jus sušildys ne tik kavos ar arbatos puodelis, bet ir skoningas, jaukus Provanso stiliaus interjeras. Sakoma, kad kurti grožį – tai kurti gyvenimo džiaugsmą. „Labeloje“ mums dovanojamas ir sielos džiaugsmas.Salono Labela“ kirpimo meistrai šiemet, kaip ir kiekvieną sezoną, tobulėja – lankosi įvairiose profesionalų parodose, dalyvauja seminaruose, mokymuose. Nuolatinis judėjimas pirmyn savo profesijoje bei ypatingas meistrų novatoriškumas leidžia pristatyti klientams naujausias šukuosenų, kirpimo ir dažymo idėjas.

Šiemet vyrauja gana neįprastos šukuosenų tendencijos bei stilius. Tačiau nereikia to baimintis – juk pas kūrybingus meistrus lankosi ne mažiau kūrybingi ir drąsūs klientai! Vyrų kirpimuose ryškiai matyti rafinuoto puošeivos, madingo ir tobulo tarsi Oskaro Vaildo herojaus, amžinai jauno ir žavingo Doriano Grėjaus, stilius. Be abejo, puošeiviškumo tendencija „pagardinama“ ypatingais, gerokai vėlesnių amžių elementais: puošnus kirpimas derinamas su skinhead, reggae ir ska stiliais.

Įdomiai šį sezoną su vyrų kirpimais dera ir moteriški modeliai: vyriškas kirpimas tiesiog papildomas gana drąsiomis šiuolaikinėmis tendencijomis. Tai modernios moteriškos šukuosenos, tarsi sumodeliuotos iš vyriškų, tačiau patobulintos. Tad naująjį sezoną „mada klykia“ apie trumpus plaukus pakaušyje, iškarpytą viršugalvį, skirtingų plaukų ilgių derinimą. Rudens spalvų įvairovė - aliuminis, prislopinta geltona, tamsiai mėlyna, netgi violetinė ar blizgi juoda.

Komentarai

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai