Labiausiai vyrams nepatinkančios šukuosenos

Visos moterys mėgsta bent retkarčiais paeksperimentuoti su savo plaukais. Tik va, bėda ta, kad pasiektas rezultatas gali patikti jums, bet visiškai atstumti priešingos lyties atstovus. Juk vyrų ir moterų požiūris į tuos pačius dalykus kartais skiriasi kardinaliai. Kokių gi šukuosenų labiausiai nemėgsta stipriosios lyties atstovai? Išsiaiškinkime!
 
Maža mergaitė

Jūs ruošiatės į pasimatymą ir norite susipinti dvi kasytes arba susirišti dvi uodegytes, kad atrodytumėte miela kaip vaikystėje. Pamatęs tokią šukuoseną vaikinas arba vyras greičiausiai pagalvos, kad vis dar neišaugote iš vaikystės, arba esate tiesiog tikra keistuolė. Prieš darydami tokią šukuoseną, pagalvokite: ko jūs norite pasiekti?
 
Kuodas arba kilpa (ne iki galo ištraukta uodega)

Pastaruoju metu valiūkiškos ir šiek tiek netvarkingos šukuosenos tarp merginų ir moterų tapo labai populiarios. Pasidaryti netvarkingą kuoduką paprasta, ir juk labai patogu. Tačiau vyrams tokia šukuosena gali būti aktuali tik namuose, kai tvarkotės, nes atrodo ji jiems... nelabai gražiai.
 
Šlapi plaukai

Šlapių plaukų efektas (kai plaukai atrodo lyg ką tik iš dušo) daugeliui dailiosios lyties atstovių patinka, o štai vyrams tai primena labai riebaluotus ir seniai neplautus plaukus. Jiems gražūs šilkiniai ir švarūs plaukai, o ne sulipę varvekliai.
 
Itin didelės apimties šukuosenos

Moterys stengiasi plaukams suteikti kaip galima daugiau apimties, ir neretai perlenkia lazdą... Vertėtų žinoti, kad tokios sušiauštų plaukų ir didelės apimties šukuosenos vyrus atstumia – jos jiems atrodo senamadės ir kelia ne pačias maloniausias asociacijas.

2 psl. »

Komentarai (11)

Beatričė I. 2021-09-25 09:21
Kvailystės... Svarbu ne ką vyrai pagalvos, o ar tinka tau pačiam. Vėjai...
Agnė 2020-05-30 20:49
Tik aš jums pasakysiu kodėl visos merginos turi atrodyti kaip lėlės vienodai???
Monika Šilienaitytė: 2020-05-30 20:37
Manau, kad įdomūs straipsniai, bet viena problema ta, kad kai kurios merginos gal ir nori, bet nereiškia, kad vyrams jau nepatiks kažkokia tai nesąmonė, dėl šukuosenų aš viską išmanau o kiti gal nuo bent ne čia
abelis 2016-04-23 13:10
nesąmones rašot!
DuokValgyt 2016-04-17 14:33
Man tai spalvoti plaukai labai patraukliai atrodo :)
Simona 2016-04-17 14:20
Kas čia per straipsnis? Koks skirtumas,ar vaikinams patinka,ar ne? Absurdas...
Aaa 2016-04-13 20:12
Pati esu ne kartą turėjusi kasytes, o dabar turiu dredus, taip gal ir tiesa, kad dalį vaikinų tas atbaido, bet kiek susiduriau su vaikinais, kuriems nepatinka tokios šukuosenos tai tik ir ieško mergaičių su ilgais šviesiais plaukais, priklijuotais naigais bei kiekvieną dieną su pilnu makiažu, kad atrodytų kaip lėles.
Gyvenu vilniuje ir dredrai tikrai nesudaro sunkumu susirasti antrąją puse, žinoma gal kokiam mažesniame mieste ir kitaip žiūri kai visi stengiasi būti vienodi!
nesvarbu 2016-04-10 02:11
Visiskai pritariu, visos šitos sukuosenos fui. O gražiausia jei ka, tai kuodukas į viršų :) aišku ir pana turi but i pana panaši bent jau.
to goldenSEA 2016-04-08 09:43
O mylintis vyras namuose pamates mergina su slapiais plaukai, jai pasakys - kokia tu seksuali ;)
Tai va merginos, jeigu esate iki 25 metu tikrai grazu yra tokie dalykai.
to goldenSEA 2016-04-08 09:42
Labukas. Gal is pradziu pasimokyk rasyti - dalykus.
O siaip - labai nesutinku su traipsniu. Priklauso nuo to apie kokio amziaus moteris nesiojancias tokias sukuosenas kalbama..... Nes iki 25 metu tikrai vyras kurio mergina islaiko jaunatves zavesi su kasytemis, ar kuodu, ar radikalia spalva nepasakys tu man nepatinki. Beto priklauso nuo vaikinu stiliaus. Cia del dredu. Normalu, kad suaugusi moteris dredais galvos nesidabins... O kas del slapiu plauku - niekas i gatve su permirkusiais neneina

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai