Linksmai apie moterišką logiką

Labai gyvenimiška istorija, kurioje save atpažins didžioji dailiosios lyties atstovių dalis!

Nusprendžiau pradžiuginti šeimyną ir paruošti nesudėtingas salotas su vištiena – kaip tik liko šiek tiek nesuvalgytos. Į salotas reikia ananasų. Išgriebiau iš skardinės, liko sultys... Ką su jomis daryt? Išgert? Nesinori... Išpilt? Gaila...

Prisiminiau vieno pyrago receptą – jam reikia ananasų sulčių. Na, iškepiau... Liko keli baltymai (pyragui reikėjo tik trynių). Neišmesi juk, ir šaldytuve ilgai nelaikysi – suges.

Sugalvojau! Galima pasidaryti baltymų kremo – lengva, greita ir skanu! Na, o kremui reikia citrinos žievelės... Nutarkavau – liko plika citrina, kuri greitai sudžius. Ką daryti su ja?

Aha, iš sulčių galima padaryti skanų padažiuką salotoms. Joms prireikė ir pusės svogūno. Kita pusė guli ant stalo ir gailiai į mane žiūri... O ją kur?

Galima padaryti padažą makaronams. Išsitraukiau iš šaldytuvo stiklainį pomidorų sulčių. Padažui sunaudojau gal pusę. Gaila bus, jeigu kita pusė prapuls – šiaip ar taip, juk natūralūs vitaminai, be to, pati vasarą vargau, gaminau... Be jokių konservantų – ilgai nestovės.

Šiek tiek pasukau galvą, ir nutariau išvirti sriubą. Deja, namie neradau burokėlių. Greitai apsirengiau ir išlėkiau į parduotuvę. Nusipirkau burokėlių, bulvių, varškės, grietinės, dantų pastos, kojines (su nuolaida), šlepetes (taip pat akcija), kelis pakelius muilo (dėl viso pikto). Grįždama pakeliui užėjau į paštą, susimokėjau komunalinius mokesčius, užbėgau į avalynės taisyklą ir pasiėmiau batelius, kioskelyje nupirkau keletą bandelių vaikų sumuštiniams į mokyklą. Šiaip ne taip parsiradau su viskuo namo. Išviriau sriubą. Jau nebežiūrėjau, ar dar kas liko – kritau į fotelį: skauda nugarą, kojos, atrodo, tuoj nukris, nejaučiu rankų...

Galvoju: na ir kvailė... Geriau jau tas ananasų sultis būčiau išgėrusi!

Komentarai

Skaitiniai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai