Lūpų dažai šviesiaplaukėms: kokia spalva tinka?

Tinkama lūpų dažų spalva gali būti labai svarbi viso makiažo dalis, deja, išsirinkti tinkamą atspalvį ne visuomet taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Šį kartą norėtume pasiūlyti spalvų paletę šviesiaplaukėms moterims.

Pirmiausia norėtume išskirti tris šviesių plaukų tipus:

  • Rusvi plaukai;
  • Medaus arba kviečių atspalvio plaukai;
  • Šviesaus atspalvio plaukai.

Kokios spalvos tinka rusvų plaukų savininkėms?

Šviesiai rudų plaukų savininkėms tinka beveik visų šviesių atspalvių lūpų dažai, tame tarpe ir auksinio atspalvio. Dienos metu rekomenduojama rinktis rožinius tonus: auksinę rožinę, šviesiai rožinę, gelsvai rožinę ar smėlinę spalvą. Vakarui labiausiai tiks koralų spalva. Tik nesumaišyk koralų spalvos su raudona!Kokios spalvos tinka medaus arba kviečių atspalvio plaukų savininkėms?

Lūpų dažai turi pabrėžti švelnų ir šiltą bendrą tokio tipažo įvaizdį, todėl geriausia rinktis pastelines spalvas. Šviesiai rožinis arba gelsvai rausvas atspalvis puikiai tiks kasdieniam makiažui. Vakariniam makiažui galima pasidažyti kiek ryškiau: rožiniu, rusvai rožiniu arba šviesiu koralų atspalviu.Kokios spalvos tinka itin šviesių plaukų savininkėms?

Jei tavo plaukai itin šviesūs, geriausiai atrodysi pasidažiusi šviesiai rožiniais arba persikiniais lūpų dažais. Ryškūs raudoni ar rusvi atspalviai tave sendins, todėl jų geriau venk. Be to, jie suteiks veidui griežtumo ir šaltumo. Ryškių ir tamsių spalvų reikėtų vengti ir kitokių atspalvių šviesiaplaukėms.

Komentarai (4)

as 2015-08-17 16:11
lupdazis taikomas ne pagal plauku spalva, o pagal oda, akis irt.t.
Kristina 2012-06-22 11:28
apie itin sviesius plaukucius galeciau pasakyti, kad prie ju derinasi sviesiai rudi lupu dazai, lengvai rusva ir daugelis kitu priklauso viskas nuo aprangos makiazo ir nuotaikos:) paskutinei merginai visiskai netinka sis lupu dazas
Gabrielė 2012-06-21 19:37
manau, kiekviena daugiau ar mažiau pažiūrėjusi į veidrodį mato, kas jai tinka, o kas ne.. Jukk būna išimčių, tų pačių taisyklių visiems nepritaikysi
Daiva 2012-06-21 18:06
o mano plaukų spalva priklauso nuo apšvietimo :) bet tokia, sakyčiau, medaus, ir lūpdažio tinkamo vis tiek nerandu

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai