Magiškas „Įsikūnijimo“ atrakcionų parkas žadina vaizduotę

Pelningumu net garsųjį „Titaniką“ pralenkęs „Įsikūnijimas“ sužavėjo visą pasaulį. Tai pasakojimas apie nuostabaus grožio Pandoros planetoje su gamta harmonijoje gyvenančius navius, saugančius savo namus nuo brangų mineralą siekiančių iškasti žmonių. „Įsikūnijimą“ mačiusieji tikrai pasvajojo apie galimybę pasivaikščioti magiškuose Pandoros miškuose... O šiandien šį norą galima įgyvendinti teminiame atrakcionų parke!

Floridoje (JAV) įsikūrusiame, milžiniškame ir nuolat besiplečiančiame „Walt Disney World“ įkurta daugelis teminių atrakcionų parkų, zoologijos sodas, aibė restoranų ir parduotuvių. Naujausia pramoga - vešlia augmenija, kybančiomis uolomis, miške čiurlenančia upe žavintis „Pandoros“ atrakcionų parkas, atimsiantis žadą visiems „Įsikūnijimo“ gerbėjams.

 

Komentarai

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai