Magiškos aukso galios

Auksas, kaip saulės simbolis, nuo seno traukė žmonių dėmesį. Jis siejamas su dieviškumu, galingumu ir turtais. Ne veltui senovėje žmonės auksą naudojo ne tik vietoje pinigų, bet ir aukojo jį dievams, liejo iš jo  statulas, dekoravo faraonų ir kitų kilmingųjų drabužius.

Auksas savo vertės neprarado ir šiais laikais, juk pripažinkime, iki šiol šis brangusis metalas laikomas materialinės gerovės simboliu. Tačiau šį kartą mes norėtume pakalbėti apie magiškas aukso galias, padedančias pritraukti laimę, pakoreguoti charakterį ir netgi išgydyti ligas.

Kokią magiją savyje slepia auksas

Auksas “myli” ryžtingas, ryškias ir kūrybingas asmenybes. Tikriausiai žinote, kad vienas iš stipriausių zodiako ženklų yra liūtas, taigi nieko keisto, kad auksas vadinamas liūtų metalu. Jis padeda sustiprinti jau ir taip tvirtą charakterį.  Na o tiems, kuri nepasižymi tvirtu charakteriu ir nėra linkę dėl savęs pakovoti – nešioti auksinių papuošalų nerekomenduojama.

Teigiama, kad auksas gali apsaugoti žmogų, tačiau tik tais atvejais, kai savisaugos instinktai ir taip pakankamai stiprūs. Priešingu atveju žmogus atsipalaiduoja, net nebando saugotis ir pats ir galiausiai praranda budrumą. Taigi, jei neturite pakankamai vidinės stiprybės, auksą pakeiskite į sidabrą arba platiną, na, o jei nenorite, tuomet stenkitės dažniau keisti nešiojamus auksinius papuošalus ir nusiimkite juos nakčiai.

Auksinės grandinėlės ir pakabukai

Auksas slopina emocijas, todėl padeda žmonėms nusiraminti, atrasti pusiausvyrą ir priimti sprendimus pasikliaujant ne jausmais, o racionaliu protu. Todėl auksinius pakabukas bei grandinėles itin patariama nešioti azartiškiems žmonėms, linkusiems greitai įsiplieksti. Geriausia, kad auksinis pakabukas būtų ties saulės rezginio zona. Beje, manoma, kad šios brangenybės taip pat padeda sumažina spaudimą.

2 psl. »

Komentarai (7)

Rynn 2015-05-12 21:39
As isbandziau visus budus ir man sako kad mano noras issipildys. Taciau ptaejus daugeliui metu sutrugdys mano laimei testis. Isburiau, kad tai mano geriausia drage :(
Gallija 2012-05-26 21:42
Viskas priklauso nuo to tiki ar ne, vat ir bus: pades ar ne. Tai labiau psichologinis momentas. Bijai kazko, pasiziuri i akmeni/amuleta ir ramiau pasidaro. O siaip, persasi mintis, kad auksas ne populiarus, vat ir pasirode straipsnis koks jis magiskas ...
renata 2012-05-24 17:29
laime nesanty akmeny ir as nesioju ,tik jis man laimes nenesa
lempa 2012-05-16 20:56
aš nelabai irgi tikiu bet visgi nesioju laime nesanti akmeni :)
Labai 2012-05-16 20:56
Sutinku su Šarūne :)
Šarūnė 2012-05-16 15:21
pasiskaityti įdomu, bet jokiom magiškom metalų ar akmenų galiom netikiu
Renata 2012-05-16 13:20
Man už auksą mielesnis žalvaris :) kažkodėl netraukia šis taurusis metalas, ir viskas. Gal ne mano

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Reklama

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai