Mamoskopas: Avino ženklo mama

Zodiako ženklas gali daug pasakyti apie žmogaus asmenybę - kokia tinkama karjera, kaip geriausia elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, net tai, kokios atostogos ar maistas pats tinkamiausias. Pradedame gilintis į astrologų patarimus mamos - kokios skirtingų zodiako ženklų mamytės, į ką joms reikėtų atkreipti dėmesį, kas joms svarbiausia ir kaip jos elgiasi auklėdamos mažuosius.

Avino ženklo mamyčių pliusai

Avino ženklo mamytė - tikra supermama! Ji nuolat ieško naujų iššūkių, kuriuos galėtų nugalėti, tad ir į motinystę šios moterys žiūri, kaip į vieną didžiausių gyvenimo iššūkių. Tai žmonės, kurie savyje visą gyvenimą patys išlaiko vaiškumo - drąsūs, aktyvūs, į gyvenimą žiūrintys su vaikišku naivumu, nekaltumu ir šypsena.

Šios mamos užsibrėžia sau tikslus ir jų sistemingai siekia, nepaisydamos visų kelyje pasitaikančių kliūčių į kurias žiūri, kaip į papildomą pramogą, o nugalėjusios sunkumus dar smarkiau džiaugiasi rezultatais. Šios mamos puikiai geba logiškai mąstyti ir priimti teisingus sprendimus net ir kritinėse situacijose, todėl jų vaikučiai visada jaučiasi ramiai ir saugiai. Galima pasakyti, kad šios mamos tarsi plienas - gyvenimo sunkumai jas gali aplankstyti, tačiau niekada neperlaužia. Tokių mamų dukros auga stipriomis ir savarankiškomis asmenybėmis, o sūnūs išmoksta moteris vertinti kaip sau lygias.

Avinams itin daug džiaugsmo teikia mokymasis, todėl šioms mamos labai tinka lankyti įvairias pamokas ir būrelius drauge su vaikais. Geriausiai seksis sportas arba meninė veikla - slidinėjimas, joga, dailės ar muzikos pamokos. Vaikai, matydami stiprios ir mokymusi besidžiaugiančios mamos, pavyzdį perims šias savybes ir taip pat turės daug malonumo iš veiklos. Avino ženklo mamytės koncentruojasi ne tik į veiklą, bet ir į rezultatus, todėl vaikai ne tik noriai drauge lankys būrelius, bet ir stengsis juose sužibėti, tiek dėl savęs, tiek ir norėdami nudžiuginti mamą.

Avino ženklo moterys ilgai išlieka jaunatviškomis, jos stengiasi neatsilikti nuo naujausių mados vėjų, mėgsta rengtis paaugliškai, visada stengiasi atrodyti jaunai, todėl paaugusiios dukros mielai sukiosis mamos spintoje ir prašys stiliaus patarimų, o sūnūs nesibodės savo entuziastinga ir linksma mama pasidžiuoti prieš draugus.

2 psl. »

Komentarai (5)

monika 2013-03-06 21:15
liutukes nepamirskit pamynet :)
PasMama.lt 2013-03-06 16:01
Mielosios, paskelbėme Facebook ir ten paprašėme mamų, kad pakomentuotų apie kurį ženklą turėtų būti sekantis Mamoskopas, tai jau susidarė eilutę į kurią dabar įrašėme ir jautį, ir mergeles.
Nesupykite, kad Mamoskopai bus ne pagal tradicinę eilę! :)
SP 2013-03-06 15:53
apie mergeles taip pat lauksiu :)
Alicija 2013-03-06 13:55
100% atitinka..taip pat turiu sunu Vandeni(su jais sunkiausia) oj neatitinka musu aktyvumas :))) Bet nieko, judam judam i prieki vistiek :D
asta 2013-03-06 13:30
o dabar apie jaučius! :)

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai