Mamų gudrybės gydant vaikų peršalimą

Sirgti nepatinka niekam, tačiau jeigu suaugusieji dar gana abejingai žiūri į savo sveikatą, susirgus vaikams visas abejingumas išgaruoja labai greitai. Kadangi pereinamuoju metų laiku ligos prie mažųjų kimba itin noriai, šį kartą pakalbėsime apie tai, kaip įsiūlyti vaikams vaistų. Šios mamų gudrybės pravers, jeigu namuose laksto darželinukas.

Vaistai nuo fėjos

Visa laimė, kad dauguma vaikiškų karščiavimą mažinančių vaistų ir priemonių nuo kosulio būna saldžios. Kadangi vaikai yra tikri smaližiai, sugirdyti tokius vaistus nėra didelė problema. Tačiau ką daryti, jeigu paprastas peršalimas komplikuojasi ir tenka imtis rimtesnių priemonių, pavyzdžiui, gerti tabletes?

Tokiais atvejais išsisukti padeda pasakos. Galima paaiškinti vaikui, kad šie vaistukai yra nuo fėjos. Apie mažylio ligą ji sužinojo iš savo pagalbininkų – naktinių elfų. Ji labai nusiminė, nes kam nors susirgus pasakų šalyje užgęsta saulė, darosi šalta ir nejauku. Štai kodėl fėja atsiuntė šį buteliuką su stebuklingais vaistais (reikėtų jį prieš parodant labai gražiai ir ryškiai įpakuoti). Kiekvieną kartą, kai vaikutis jų išgeria, saulė stebuklingoje šalyje šviečia vis ryškiau ir ryškiau. Vargu ar mažasis herojus atsisakys išgelbėti stebuklingą pasakų pasaulį.

Žinoma, sirupas – neblogas dalykas, tačiau galima įsigyti ir specialių žvakučių, mažinančių karščiavimą. Jos numuša temperatūrą jau po pusvalandžio, ir svarbiausia – neturi jokio neigiamo poveikio virškinamojo trakto gleivinei. Ši vaistų forma – optimalus variantas, jeigu reikia greitai numušti temperatūrą, o mažylis dėl kokios nors priežasties negali ryti tablečių arba gerti sirupo.

2 psl. »

Komentarai (4)

garbanele 2012-09-24 17:47
niekada negalvojau jokiu pasaku, paprasciausiai paaiskinau kad kai blogai jautiesi reikia gerti vaistukus, nes kitaip reikes eiti pas daktaro. kadangi pas jo eiti bijo, tai ir sugerdavo visus vaistus.
Vita 2012-03-30 17:17
O man labai patiko visos idėjos :)
Kirstukas 2012-03-30 13:36
Kažkaip labai abejoju, ar vaikas norės žvakutės, kas, kad nuo fėjos :D
Goda 2012-03-30 12:22
Du narsūs paršiukai :D liuks idėja, pažaisim :D

Vaikų sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama