Marmurinis manikiūras (video pamoka)

Nusibodo lakuotis nagus viena spalva? Blizgučiai atrodo pigiai, o ilgi akriliniai nagai vulgariai? Priklijuoti paveikslėliai kvepia vaikyste? Siūlome originalią alternatyvą – marmurinius nagučius. Įspėjame, kad šis manikiūro būdas gan teplus ir reikalauja kantrybės, tačiau verta!

Jums reikės:

Keletos (bent jau dviejų) skirtingų spalvų nagų lako, balto nagų lako (pageidautina, bet nebūtina), plastikinio ar popierinio puodelio, dantų krapštukų, ausų krapštukų, vandens.

Procesas:

Nusilakuokite nagus balta spalva. Galite to ir nedaryti, tačiau tuomet raštai nebus tokie ryškūs, o spalvos mažiau intensyvios.

Pripilkite į puodelį kambario temperatūros vandens. Lašinkite nagų lakus – leiskite nuo šepetėlio nulašėti vienam lašui vienos spalvos nagų lako, tuomet į pasklidusį vandens paviršiuje lako lašą lašinkite kitą spalvą. Kelis kartus pakartokite šį procesą.

Dantų krapštuku paskleiskite laką sukurdamos raštą. Lėtai panardinkite pirštą į vandenį taip, kad lako plėvelę pirmiausia paliestų nagas, o ne pirštų pagalvėlė. Palaikykite 5 - 10 sekundžių.

Kol pirštas po vandeniu, dantų krapštuku pamakaluokite puodelyje ir surinkite lako perteklių.
Ištraukite pirštą truputį palaukite ir nagų lako valiklyje pamirkytu ausų krapštuku pašalinkite lako perteklių nuo odos. Jeigu ant nago ar odos liko daug vandens lašų, tai leiskite jiems susigerti į sausą ausų krapštuką ar popierinės servetėlės skiautę ją atsargiai priglaudusios.

Į vandenį vėl lašinkite nagų lakus ir kartokite visą procesą su kiekvienu nagu.

Marmuriniai nulakuotus nagus padenkite apsauginiu bespalviu laku.

2 psl. »

Komentarai (3)

Gabrielė 2014-04-09 11:30
Siūlau visoms pabandyti
Gabrielė 2014-04-09 11:30
Labai gražiai gavosi.
Agne 2013-03-24 19:14
Gal kas bandet? kaip gavosi?

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai