Mažytės grožio paslaptys

Žinoti keletą mažyčių grožio gudrybių pravartu kiekvienai moteriai (ypač tada, kai ji laukia kokios nors ypatingos šventės). Pasinaudokite šiais patarimais ir džiaukitės rezultatais! Tikrai nenusivilsite.

Aromatas turi būti nuolatinis. Jeigu norite mėgstamus kvepalus užuosti visą dieną, iš pradžių pasitepkite bekvapiu drėkinamuoju kremu, minutėlę palaukite, pasikvepinkite riešus ir už ausų spenelių. Beje, jeigu naudosite tos pačios linijos produkciją (kvepalus, dušo gelį ir pan.), kvapas taip pat išliks ilgiau.

Blizgančios ir nesulipusios lūpos. Kad blizgis nesulipintų lūpų, jo reikia užtepti labai nedaug. Paskirstykite piršto pagalvėle – lūpos atrodys natūraliai ir gundančiai.

Blakstienų rietimas. Jei kasdien naudojatės blakstienų rietikliu, tikriausiai pastebite, kad jo poveikis išlieka neilgai. Pašildykite jį karšta feno oro srove ir rieskite.

Lengvas įdegis. Neturite bėgti į soliariumą ar visą veidą padengti savaiminio įdegio kremu. Naudokite specialų purškiklį toms vietoms, kurios saulėje įdega pirmiausia: smakrui, skruostikauliams.

Idealiai lygios kojos. Po skutimo atrodo, kad oda duria? Tikriausiai kojas per ilgai laikote vandenyje. Užtenka trijų minučių, kad suminkštėtų plaukeliai – po to oda prisigeria drėgmės ir truputį išsiplečia, taip juos paslėpdama ir padarydama skutimą neefektyvų.

Jauna oda. Veido šveitikliai puikiai nuvalo mirusias ląsteles, jų savo kosmetinėje turi beveik kiekviena. Tačiau nedaugelis susimąsto apie tai, kad šią procedūrą geriausia atlikti vakare – taip odos neveiks saulė ir geriau sugers naktinis kremas.

Įspūdinga plaukų apimtis. Ištepkite plaukus modeliavimui skirtomis putomis, padalinkite juos į šešias dalis, suimkite į uodegas ir susukite į kuodelius. Kad neišsileistų, sutvirtinkite gumytėmis arba segtukais. Išdžiovinkite plaukus fenu ir juos išleiskite. Pirštais paskirstykite taip, kaip norite, ir papurkškite laku.

2 psl. »

Komentarai (3)

as 2012-05-22 11:29
apibūdino tobulą moterį, visą laisvalaikį reiktų tik tam ir paaukoti kad būti gražia lėle
Aistė 2012-03-06 12:04
Aš pasidarau ne tik veido, bet ir galvos odos šveitiklį. Taip, tikra tiesa, kad kitos priemonės (pavyzdžiui, ampulės arba antpilai nuo plaukų slinkimo, veido kremai) po to veikia daug geriau
Fiona 2012-03-06 08:53
O man, tiesą sakant, šlykštoka žiūrėti į blizgančias lūpas. Net nežinau, kodėl. Man visai negražu.

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai