Medaus ir kiaušinių dieta

Medaus ir kiaušinių dieta skirta tiems, kurie nori per trumpą laiką numesti keletą nereikalingų kilogramų, jos nerekomenduojama laikytis ilgiau nei 3 dienas. Pirmiausia reikėtų išsitirti ir išsiaiškinti, ar nesate alergiški šiems produktams, nes priešingu atveju rezultatai gali būti nenuspėjami.

Visiems kitiems būtina žinoti, kuo naudingi kiaušiniai ir medus. Pirmiausia – šie biologiškai aktyvūs produktai išsaugo hormonų pusiausvyrą. Kiaušiniuose yra puikiai tinkančių moterims gyvulinės kilmės riebalų, taip pat baltymų, kurie neleidžia prarasti raumenų masės ir sutrikti medžiagų apykaitai.

Medus pasitarnauja kaip paprastųjų angliavandenių šaltinis – tai reiškia, kad padės susidoroti su silpnumo jausmu, galvos skausmais ir svaigimu. Kadangi dieta yra nekaloringa, visi šie simptomai gali pasireikšti net visiškai sveikam žmogui. Be to, medus stiprina ir imuninę sistemą, jame yra daug vitaminų.

Ši dieta – neblogas pasirinkimas tiems, kurie neseniai kažką atšventė ir nori pasijusti šiek tiek lengvesni. Jos laikytis reikia tris dienas. Jeigu maitinsitės taip, kaip nurodyta, neteksite maždaug 2–3 kg.

Pirma diena

Pusryčiai:

  • 2 kiaušinių tryniai (60 g), išplakti su 30 g natūralaus medaus,
  • 200 ml nesaldintos juodosios arbatos su citrina.

Pietūs:

  • 90 g bet kokio sūrio,
  • 200 ml kavos be cukraus (bet galima su medumi) arba arbatos.

Vakarienė:

  • 200 ml vištienos sultinio,
  • 25 g ruginės duonos,
  • 1 obuolys arba kriaušė (100 g),
  • 1 apelsinas (100 g),
  • 200 ml nesaldintos juodosios arbatos su citrina.

Antra diena

2 psl. »

Komentarai (2)

hn 2012-06-08 16:04
Nebūtinai taip nusistayt, norint sukūdėti, reikia per diena 3kart gerti žalios arbatos, prie mėsos atsisakyti bulvių. Dažniau judėti, gerti vandenį dažniau. Atsiskayti traškučių, ir riebaus maisto.
Paulina 2012-06-04 20:45
na sioji dieta - medaus ir kiausiniu yra pageryta palyginus su ta kokia maciau pries tai, nereikia taip daznai vartoti ta zalia kiausini. Merginos ar kurinors bandete, koki jusu atsiliepimai.

Dietos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai