Medaus mėnuo su vaikais

Įsivaizduokite situaciją (o gal net nebereikia, nes ji – puikiai pažįstama?): vieniša mama susitinka su vienišu tėveliu, ir nusprendžia sukurti šeimą. Ar įmanoma iškeliauti į povestuvinę kelionę kartu su vaikais ir pasimėgauti medaus mėnesiu?

Jei norite, kad išvyka būtų maloni ir nevirstų tikru pragaru, įsiklausykite į šiuos paprastučius patarimus.

Keliaukite protingai. Tikėtina, kad visą gyvenimą svajojote apie safarį arba kelionę į Maldyvus, tačiau šiuos sumanymus greičiausiai teks pamiršti. Pasirūpinkite, kad iki tolimiausio kurorto būtų ne daugiau kaip 4–5 valandos kelio, keliaukite be persėdimų. Taip pat pageidautina, kad būtų kuo mažesnis laiko skirtumas. Vaikams kelionės apskritai yra gana sunkus išbandymas.

Rinkitės kurortus šeimos poilsiui. Kai kurie viešbučiai siūlo animatorių paslaugas. Tai reiškia, kad vaikai galės žaisti su bendraamžiais ir bus prižiūrimi profesionalų, o jūs turėsite daugiau laiko vienas kitam.

Pasiimkite į kelionę lagaminą su kostiumais. Tai gali būti ir nedidelis krepšys su seksualiais apatiniais, ir kiti medaus mėnesio „džiaugsmai“. Šiaip ar taip, jūs juk leidžiatės į romantišką kelionę, tad nepraleiskite progos!

Leiskite laiką visi kartu. Galimybė pabėgti nuo visų ir likti dviese, žinoma, gerai, tačiau nereikėtų pamiršti ir mažųjų. Pasidarykite ekskursiją, paplaukiokite kartu jachta, sudalyvaukite renginyje. Tegul medaus mėnuo paliks ryškių prisiminimų ne tik jums, bet ir jūsų atžaloms!

Komentarai (1)

Melody 2023-03-08 11:40
Mano vardas Melody Walker. Noriu, kad visi šio forumo nariai žinotų apie daktarą Ogundelę, puikų burtininką, kuris sugrąžino man mano vyrą savo meilės burtais, jo kerai yra nekenksmingi. Esu jo gero darbo ir sąžiningumo liudininkas, jei jums reikia pagalbos susigrąžinti meilužį, atkurti santuoką ir priversti vyrą ar žmoną jus mylėti ir gerbti? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Susisiekite su juo WhatsApp Chat, Viber Chat arba Telegram: +27638836445.

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai