Moteriškų ūselių šalinimas

Mes, moterys, ant savo veido nenorime matyti nei vieno, net ir pačio menkiausio plaukelio. Deja, tie išdavikai pasmakrėje arba virš lūpos išlenda ne vienai. Taip, kaip ir visada – kalti tie nelemti hormonai, o tiksliau – per didelis vyriškojo hormono testosterono kiekis. Tačiau net ir čia nėra jokios bėdos, juk yra tikrai patikimų ir veiksmingų būdų, padedančių atsikratyti tų nepageidaujamų plaukučių.

Ūselių šalinimas vašku

Vienas iš populiariausių ūselių šalinimo būdų – karštas arba šaltas vaškas. Procedūra nesudėtinga ir labai efektyvi, nes plaukeliai pašalinami bent porai savaičių. Tačiau nepamiršk, kad plaukeliai pašalinami su šaknimis, dėl to gali sudirgti ir parausti jautri veido oda. Kad tai sukeltų kuo mažiau nepatogumų, procedūrą atlik vakare, prieš einant miegoti. Po depiliacijos palepink odą raminančiomis priemonėmis, pavyzdžiui kremuku su alavijų ekstraktu.

Ūselių šalinimas depiliaciniais kremais

Depiliaciniai kremai idealiai tinka toms, kurios turi itin jautrią odą. Tokie kremukai nedirgina odos, o plaukelių šalinimo procedūra trunka tik 15 minučių ir yra visiškai neskausminga. Deja, efektas nėra ilgalaikis, todėl viską teks kartoti kas kelias dienas.

Ūselių pešiojimas pincetu

Jei tavęs nekankina didelis plaukuotumas, arba kitais žodžiais tariant ant tavo veido auga tik pavieniai plaukeliai, gali juos išsipešioti pincetu. Toks būdas nelabai tinkamas jei plaukelių yra gausu, nes pešiojimas smarkiai dirgina odą. Jokiu būdu nebandyk išsirauti plaukelių iš apgamų. Jei jie tave labai erzina, nueik pas savo dermatologą ir pasitark, ką galėtum daryti. Kai kurių apgamų plaukelius galima tiesiog nukirpti ties šaknimi.

Komentarai (11)

Rita 2014-03-06 16:18
Aš esu ėjusi pas kosmetologę, o vėliau pati pradėjau šalinti karštu vašku, pats geriausias variantas (bentjau man)ir ilgai dar neatauga tai išvis šaunu :)
Tita 2014-02-11 09:42
Tam yra kosmetologijos kabinetai, kur dirba profesionalai, o ir rezultatis galima ilgai dziaugtis:D
gabuze 2012-08-03 15:24
as skutu ir nieko, labai patinka :)
karrrma 2012-06-12 01:37
geriausiai plaukelius balinti su balinamaisiais kremais :) net nesimato po sios proceduros ju
Afia 2012-05-01 16:26
man patiko šalinimas su siūlu. aišku, procedūra žiauriai skausminga, bet oda nei parausta, nei sudirgsta ir laiko apie 2 savaites :)
ugne 2012-05-01 13:39
pritariu skustis bet kokiu atveju negalima geriau jau pavargti su pincentu ar kita priemone nei susigadinti oda visiskai :)
Vita 2012-03-27 20:26
Norėčiau pridurti prie Aušros nuomonės: jie ne tik aštrūs, bet ir tamsesni, todėl dar labiau matosi. Skusti jokiu būdu negalima
Aušra 2012-03-27 10:25
Pja, manau, prastas sumanymas. Plaukai atauga aštrūs, duria
Pija 2012-03-27 07:52
O nuskusti neišeitų? :) Tokios problemos dar neturiu, tai ir kyla toks klausimas
simona 2012-03-26 20:35
tikra tiesa. pati bandziau salinti depiliaciniu kremu - labai greit atauga, tada isbandziau vaska - bet oda visa isbere. dabar lankausi pas kosmetologe, bet svarstau pasinaikinti su lazeriu

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai