Moters charakteris pagal juoką

Pagrindinis moters vilioklės bruožas – nuoširdus kvatojimas. Išgirdus tokį juoką iškart kyla asociacijos su nerūpestingumu ir atsipalaidavimu. O kas vyrui gali būti maloniau, nei koketės kompanija? Taigi, jei norite sužinoti su kuo bendraujate, įsiklausykite į juoką.

• Beveik negirdimas, tylus juokas. Moterys, kurios juokiasi tyliai ir žemu balsu, pasižymi stipriu, tvirtu charakteriu. Jos sunku išsirinkti gyvenimo partnerį, kadangi reikalavimai išrinktajam – labai aukšti. Tačiau tas, kuriam  pavyktų užkariauti šios damos širdį, galėtų mėgautis nevaržomomis meilės naktimis. O tai juk atperka visą įdėtą vargą.

• Nevaržomas juokas. Šios moterys negali susilaikyti ir juokas joms tiesiog atima žadą. Kvatodamas iš visų jėgų jos dažniausiai bando prisidengti veidą. Sutikus tokią moteriškę reikia būti atsargiam, nes ji – nuotykių mėgėja iš prigimties. Neišsenkantis smalsumas ir svajingumas verčia ją patirti vis naujų įspūdžių, taigi ir partnerių kaita jos gyvenime gana dažna.

• Kvatojimas išsižiojus. Toks juoko būdas įrodo žmogaus pasitikėjimą savimi. Šios asmenybės drąsios, nesivaržančios ir labai temperamentingos, todėl reikia būti atsargiu. Juk gera, švelnia mergaite čia net nekvepia.

• Tylus, drovus juokas. Šios moterys dažniausiai stengiasi susilaikyti nuo juoko, o burną pridengia ranka. Tai – drovumo ir begalės kompleksų rinkinys. Tačiau viską galima pakeisti. Daugybė komplimenytų privers ją atsiskleisti visu gražumu. O nustebinti ši mergina tikrai gali...

• Tvirtas, neišsišokantis juokas. Tai nuoširdus, įprastas juokas, neerzinantis klausos ir per daug nekrintantis į akis. Damos, pasižyminčios tokiu juoku, linkusios lengvai koketuoti, tačiau ties tuo ir sustoti. Norintieji užkariauti tokios moters širdį turės pasitelkti visą kantrybę ir svarbiausia - nesistengti įsiversti jos į lovą, nes visus savo sugebėjimus ji atskleis tik tuomet, kai pati susižavės vyriškiu.

Komentarai (2)

2013-10-30 19:29
o ką reiškia kokia sausgyslė pas moterį, ar ant pado raukšlelė? :DDDDD Nesąmonių muziejus...
minde 2011-11-30 13:11
o vyrai jei juokesi analogiskai tai reiksmes tospacios ;-) ?

Psichologija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai