Moters charakteris pagal juoką

Pagrindinis moters vilioklės bruožas – nuoširdus kvatojimas. Išgirdus tokį juoką iškart kyla asociacijos su nerūpestingumu ir atsipalaidavimu. O kas vyrui gali būti maloniau, nei koketės kompanija? Taigi, jei norite sužinoti su kuo bendraujate, įsiklausykite į juoką.

• Beveik negirdimas, tylus juokas. Moterys, kurios juokiasi tyliai ir žemu balsu, pasižymi stipriu, tvirtu charakteriu. Jos sunku išsirinkti gyvenimo partnerį, kadangi reikalavimai išrinktajam – labai aukšti. Tačiau tas, kuriam  pavyktų užkariauti šios damos širdį, galėtų mėgautis nevaržomomis meilės naktimis. O tai juk atperka visą įdėtą vargą.

• Nevaržomas juokas. Šios moterys negali susilaikyti ir juokas joms tiesiog atima žadą. Kvatodamas iš visų jėgų jos dažniausiai bando prisidengti veidą. Sutikus tokią moteriškę reikia būti atsargiam, nes ji – nuotykių mėgėja iš prigimties. Neišsenkantis smalsumas ir svajingumas verčia ją patirti vis naujų įspūdžių, taigi ir partnerių kaita jos gyvenime gana dažna.

• Kvatojimas išsižiojus. Toks juoko būdas įrodo žmogaus pasitikėjimą savimi. Šios asmenybės drąsios, nesivaržančios ir labai temperamentingos, todėl reikia būti atsargiu. Juk gera, švelnia mergaite čia net nekvepia.

• Tylus, drovus juokas. Šios moterys dažniausiai stengiasi susilaikyti nuo juoko, o burną pridengia ranka. Tai – drovumo ir begalės kompleksų rinkinys. Tačiau viską galima pakeisti. Daugybė komplimenytų privers ją atsiskleisti visu gražumu. O nustebinti ši mergina tikrai gali...

• Tvirtas, neišsišokantis juokas. Tai nuoširdus, įprastas juokas, neerzinantis klausos ir per daug nekrintantis į akis. Damos, pasižyminčios tokiu juoku, linkusios lengvai koketuoti, tačiau ties tuo ir sustoti. Norintieji užkariauti tokios moters širdį turės pasitelkti visą kantrybę ir svarbiausia - nesistengti įsiversti jos į lovą, nes visus savo sugebėjimus ji atskleis tik tuomet, kai pati susižavės vyriškiu.

Komentarai (2)

2013-10-30 19:29
o ką reiškia kokia sausgyslė pas moterį, ar ant pado raukšlelė? :DDDDD Nesąmonių muziejus...
minde 2011-11-30 13:11
o vyrai jei juokesi analogiskai tai reiksmes tospacios ;-) ?

Psichologija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai