Moterų kūno kalba: kaip suvilioti vyrą

Sugebėti išlavinti kūno kalbą taip, tarsi seksualumu spinduliuojanti laikysena, rankų gestai ir veido mimika būtų įgimti – didelis darbas. Tačiau verta pasistengti, nes tokios gudrybės padeda ne tik vyrų medžioklėje, bet ir kitose srityse. Ir kokių gi tik gudrybių mes, moterys, neprisigalvojame.  Štai kelių moterų patikrinti patarimai: „Turiu patikimą būdą, padedantį prikaustyti vyro dėmesį. Šiek tiek pasuku galvą į dešinę pusę, tuomet kairiąja ranka suimu savo plaukus ir grakščiai užsimetu juos ant kairiojo peties, kad dešinioji kaklo dalis liktų visiškai apnuoginta. Tuomet lėtai pasuku galvą kairiau ir lyg netyčia imu žaisti su auskaru, vis netyčia švelniai brūkštelėdama pirštų galais per kaklą“, - Alina. „Klausydamasi man patinkančio vyro pasakojimo, stengiuosi visiškai sukoncentruoti žvilgsnį į jo akis taip, tarsi apie kažką svajočiau. Na žinote, kaip būna, kuomet užsižiūri į kažkokį objektą ir apie nieką kitą negalvoji. Tuomet lėtai apsilaižau viršutinę lūpą ir švelniai kelioms sekundėms krimstelėju apatinę“,- Joana. 

Štai dar keletas trumpų pastabų, kurios tau padės pasakyti, ką jauti, be žodžių:

1 .  Šypsokis. Dažnai ir nuoširdžiai. Šypsena parodo pasitikėjimą savimi, draugiškumą, optimizmą, gerą nuotaiką ir aplinkinių pasamonei siunčia žinutę, kad su tavimi smagu. Taigi šypsena yra paprasčiausias, lengviausias, bet kartu ir galingiausias kūno kalbos ir žavėjimo ginklas, kurį sunku ignoruoti ir dar sunkiau – atsispirti.

2 .  Juokis. Vaikystėje skaičiau knygą, kurios pagrindinė mintis buvo „Išmokyk mane juoktis, išgelbėsi mano sielą“. Tai visiška tiesa – žmonės mėgsta tuos, kurie moka pasijuokti iš savęs, iš aplinkybių ir net nemaloniose situacijose įžvelgia kažką linksmo. Humoro jausmas yra raktas į daugelio vyrų širdis.

3 .  Stenkis palaikyti akių kontaktą. Žvelgdama vyrui, kurio dėmesio sieki, tiesiai į akis, tu pasąmoningai skleidi žinutę apie savo nuoširdų susidomėjimą ir rimtus ketinimus. Veiksminga ilgiau nei įprasta žiūrėti jam į akis, po to dvi tris sekundes apžvelgti visą jo figūrą ir vėl pažvelgti į akis. Žvilgsnis dažnai iškalbingesnis už tūkstantį žodžių, tad nepamiršk šios mažos, bet veiksmingos kūno kalbos paslapties.

4 .  Dar geresnių rezultatų pasieksi akių kontaktą sustiprindama šypsena. JAV mokslininkai atliko eksperimentą – simpatiškai moteriai buvo duota užduotis pritraukti vyro, stovinčio už kelių metrų, dėmesį. Buvo  išbandyti keli variantai: ilgai trunkantis akių kontaktas su šypsena ir be jos. Paaiškėjo, kad tik „šaudant akimis“ vyrų reakcija buvo maždaug 20%. Tačiau kai po akių kontakto sekė šypsena, maždaug 60% vyrų pasiduodavo moteriškoms gudrybėms. Iškalbingi skaičiai, ar ne?

5 .  Jam kalbant kartkartėmis linktelėk galvą. Vyro pasąmonė užfiksuos, kad klausai, ką jis sako, ir pritari jo mintims.

6 .  Venk atsitvėrimo nuo žmogaus, su kuriuo bendrauji, ženklų – nelaikyk sukryžiuotų ties krūtine rankų, geriau jeigu tarp jūsų nėra fizinių objektų (pvz.: lėkštės, vazos ir pan.). Šonuose laikomos rankos (idealu – delnais į viršų) rodo tavo atvirumą ir pasitikėjimą.

7 .  Žaidimas su apvaliais objektais. Jeigu vyras tau labai patinka ir nori perduoti jam subtilią užuominą apie šį tą daugiau ar tiesiog paerzinti, tam labai tinka žaidimas su apvaliais objektais. Turėtum ne kartą būti mačiusi kino filmuose kaip žavios moterys per pasimatymą vedžioją pirštą šampano taurės kraštu, žaidžia pirštais glostydamos cigaretę ar tiesiog tušinuką. Tokie subtilūs ir dažnai moterų nesąmoningai skleidžiami ženklai vyrą įkaitina labiau negu gali įsivaizduoti.

8 .  Laikysena. Sutikus patinkantį žmogų natūraliai norisi pasitempti. Tad jei sieki atkreipti vyro dėmesį, įtrauk  pilvą, atlošk pečius ir pakelk smakrą – atrodysi savimi pasitikinti ir gundanti. Sėdint tą parodyti sunkiau, bet taip turi idealią galimybę traukti vyro žvilgsnį savo kojų link. Tereikia sukryžiavus kojas truputį įtempti raumenis. Toks judesys sukurs tavo žvalumo ir pasitikėjimo įspūdį. Kai mūvi kelnes, labai seksualus judesys yra sėdint koją pakišti po kita, o sulenktosios kelią nukreipti į pašnekovą. Siūbuodama pusiau nusiautą batelį, „slėpdama“ ir vėl ištraukdama iš jo pėdą, judi, o bet koks judesys traukia dėmesį. Šiuo atveju vyro dėmesys nukrypsta į tavo kojas ir jis įsivaizduoja dar malonesnius judesius.

9 .  Atkartok jo judesius. Turbūt esi pastebėjusi, kad daugiau laiko kartu praleidžiantys žmonės (pvz.: poros, draugai) supanašėja – panašios tampa ne tik jų mintys, bet ir judesiai, gestai. Tai vyksta pasąmoningai. Norėdama pelnyti patinkančio vyruko prielankumą gali šį momentą panaudoti savo naudai. Tiesiog stebėk vyruko judesius ir kartais juos atkartok. Tik nesuprask klaidingai – nereikia aklai kopijuoti kiekvieno jo rankų mostelėjimo ir iškart pulti jo kartoti pačiai, nes vyrukas pamanys, kad iš jo tyčiojiesi. Užteks kad atkreiptum dėmesį į jo gestus ir kai kuriuos jų po 10-20 sekundžių pakartotum pati. Svarbu, kad tavo atliekami šie gestai irgi atrodytų natūraliai. Jau geriau mažiau, bet  užtikrintai. Vyro pasąmonė užfiksuos šiuos gestus, panašius į jo paties, ir interpretuos juos kaip tavo prielankumą jam ir jo išsakytiems žodžiams.

10 .  Prisilietimai. Jie labai svarbūs, tačiau turi būti natūralūs. Pavyzdžiui, netyčia prisiliesk prie dėmesį patraukusio vyro pirštų, kai jam paduodi taurę, arba šnekėdama paliesk jo ranką.

11 .  Judėk švelniai. Kalbėdama švelniai liesk daiktus. Rūpinantis savo patrauklumu reikėtų atprasti nuo šiurkščių judesių: stenkis per stipriai nemosikuoti rankomis, įsakmiai nerodyti pirštu. Daiktus imk taip švelniai ir atsargiai, tarsi jie būtų maži kačiukai. Treniruotės su karoliais padės išsiugdyti švelnius ir moteriškus judesius: permesk juos iš vienos rankos į kitą, suk aplink pirštus.

12 .  Balsas svarbu. Pirmieji žodžiai, kuriuos tu ištari patinkančiam asmeniui, retai būna dalykiški, todėl ir balso intonacijos turi būti švelnios. Tokiu atveju nepakenktų lengvi juokeliai. Moterys išloštų atsisakiusios cypiančių ir isteriškų intonacijų.

Komentarai (15)

Porcelianine 2015-09-04 18:34
O suveikia gal po valandos, efektyviausia po 1-3. Jei norim, galime ir pora kartų pasimyleti, nes vienos tab poveikio uztenka gana ilgam, sakyciau. Siulau uzmest aki: w ww .goo. gl/qy5bn0
Porcelianine 2015-09-04 18:34
Efektui pasiekti daug nereikia- pakanka isgerti reikiama, 30 arba 60mg doze. Vaistai tabletemis, kurias paprasciausiai uzgeria vandeniu siek tiek is anksto, pries mylintis.
Porcelianine 2015-09-04 18:34
Taigi, kai tokiu bedu nebelieka, atslugsta ir itampa santykiuse. Be to, nereikia baimintis del sveikatos, nes sie vaistai yra tikrai itin gerai istirti, ju saugumas patikrintas. Nei karto maniskis nepasijuto nuo ju kazkaip ne taip.
Porcelianine 2015-09-04 18:34
Kartais tie sunkiai suviliojami vyrai turi ka septi, ko baimintis... Pavyzdziui, maniskis labai ilgai venge artumo, nes bijojo, kad pabegsiu suzinojusi, jog turi reikalu su prieslaikine ejakuliacija. Suzinojau tik tuomet, kai pradejo vartoti Priligy, kuris pasirode efektyvus ir leido jam atgauti pasitikejima.
laur 2015-01-11 10:25
:( :'( -_-
laur 2015-01-11 10:24
:/
laur 2015-01-11 10:23
:D :) ;) :p :3 xD
laur 2015-01-11 10:21
:DD
monika 2015-01-09 22:59
Vov
Julius 2012-10-03 20:29
Na vyrams dauguma tinka. O situos tikrai pastebim ir skaiciuojam :D

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai