Naminės kaukės iš laimo

Laimas – tai citrusinis vaisius, savo skoniu ir išvaizda labai primenantis mums puikiai žinomą citriną. Laimo sudėtyje galima rasti B grupės vitaminų, didelį kiekį askorbo rūgšties, o taip pat ir mikro bei makro elementų. Taigi šis vaisius - tiek sveikatos, tiek grožio šaltinis.

Namų kosmetiką mėgstančios moterys jau seniai įvertino laimo vaisiaus privalumus. Iš laimo pagamintos veido kaukės skatina kolageno susidarymą odoje ir lėtina senėjimo procesą. Laimo sultyse yra didelis kalio kiekis, kuris kartu su askorbo rūgštimi stiprina kapiliarinių kraujagyslių sieneles. Jei tokiomis kaukėmis veidą lepinsi reguliariai, netruksi pastebėti, kad oda tapo skaistesnė ir elastingesnė.  Be to, citrusinių vaisių rūgštys turi giluminio veido valymo poveikį.

Balinanti ir valanti kaukė iš laimo

Išspausk pusės laimo sultis, pamirkyk jose vatos diskelį ir patepk sultimis švariai nuvalytą veido odą. Palauk, kol sultys įsigers ir pakartok procedūrą dar kartą. Tuomet ramiai pagulėk 15-20 minučių ir nusiplauk sulčių likučius šiltu vandeniu. Apšlakstyk veidą šalto vandens lašais ir jų nenusausinusi pasitepk maitinamuoju kremu. Tiek maitinamasis, tiek drėkinamasis kremas kur kas geriau įsigeria į drėgną, o ne į sausą odą.Medaus ir laimo kaukė plaukams

Kaukės paruošimui reikės 2 šaukštų skysto medaus, 1 šaukšto laimo sulčių ir 25 ml simondsijų aliejaus (galima įsigyti specializuotose parduotuvėse ir vaistinėse). Simondsijų aliejų pakaitink vandens vonelėje, kol jis sušils. Tuomet sumaišyk jį su medumi ir laimo sultimis. Paruoštą kaukę užtepk ant plaukų, pradėdama nuo šaknų ir užbaigdama ties galiukais. Plaukus uždenk maistine plėvele, o ant jos uždėk įkaitintą kilpinį rankšluostį (tai būtina!). Palik kaukę 30 minučių, tuomet gerai nuskalauk šiltu vandeniu ir išplauk plaukus švelniu šampūnu. Ši kaukė suteikia plaukams žvilgesio, prideda elastingumo ir veikia kaip kondicionierius, taigi plaukai tampa paklusnesni.

2 psl. »

Komentarai

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai