Naudingiausi produktai nėštumo metu

Būsimosioms mamytėms tikriausiai bus įdomu sužinoti, kokie produktai nėštumo metu patys naudingiausi, todėl sudarėme šį penketuką.

  • Apelsinų sultys. Šviežiai spaustos sultys turi daug vitamino C, folio rūgšties ir kalio, padedančio užkirsti kelią aukštam kraujo spaudimui.
  • Jogurtas. Labai vertingas baltymų šaltinis. Kalcio turi daugiau nei pienas. Mažina grybelinių ligų riziką (o tai – gana dažna problema nėštumo metu).
  • Brokoliai. Puikus kalcio šaltinis. Turi daug folio rūgšties, vitaminų C ir B6.
  • Lęšiai. Kaip ir pupos, turi daug folio rūgšties, geležies ir baltymų. Tai taip pat geras ląstelienos šaltinis, užkertantis kelią vidurių užkietėjimui ir hemorojui.
  • Ryžiai. Ląstelienos turi daugiau nei kai kurie vaisiai ir daržovės, o kalio – daugiau nei bananai. Taip pat būsimosioms mamytėms jie naudingi tuo, kad aprūpina organizmą geležimi ir kalciu.

Komentarai

Sveika gyvensena

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai