Naujausia makiažo šepetėlių kolekcija subūrusi žymiausius šalies vizažistus

@ Karolina Vaitonytė

Antradienio vakarą prestižinėje Vilniaus „Carolina“ makiažo studijoje rinkosi žymiausi šalies vizažistai. Visus juos subūrė žingeidumas savo profesinių gebėjimų lavinimui bei naujausia „daVinci“ makiažo šepetėlių kolekcija, kurią pristatė net iš Vokietijos atvykęs prekės ženklo atstovas Markus Giel.

Tarp susirinkusiujų buvo tokie žymūs grožio profesionalai kaip: Milita Daikerytė, Karolina Taraškevič-Bethel, Deimantė Kazėnaitė, Neringa Čukinienė, Toma Kisieliūtė, Greta Vireliūnaitė, Carolina.lt komandų meistrės, makiažo meistras Povilas Staniulionis ir kiti ne mažiau žinomi meistrai iš skirtingų Lietuvos miestų.

Vakaro metu buvo pristatyta naujausia sintetinių šepetėlių „Style“ kolekcija, kuri pasižymi ypač švelniais šereliais bei stilingais, rausvos spalvos koteliais. Svečias iš Vokietijos kartu su viena žymiausių šalies makiažo ir įvaizdžio specialisčių bei „daVinci“ ambasadore Lietuvoje - Karolina Taraškevič-Bethel, profesionaliausiems meistrams pasakojo apie rankų darbo makiažo šepetėlius bei naujausias jų gamybos technikas ir tendencijas.

Vakaro metu svečias M. Giel pasakojo, jog „kosmetiniai šepetėliai yra tokie pat svarbūs, kaip ir naudojamos makiažo priemonės. Juk jei turite nekokybišką šepetėlį, galite naudoti, kad ir pačias brangiausias kosmetikos priemones, tačiau norimo rezultato nepasieksite. Teptukų išskirtinumas slypi tame, jog visi jie rankų darbo, gaminti Vokietijoje. Šios savybės ne tik verčia didžiuotis „daVinci“, bet ir kelia aukštą kartelę kitiems prekės ženklams. Pagalvokite, kaip išties yra sunku rankomis sukurti labai plonus šepetėlius, suformuoti tinkamas formas. Žinomų prekės ženklų gaminamos kosmetikos priemonės yra išties puikios kokybės, bet šepetėliai jiems - tik papildomas produktas. Taigi, jie dėmesį visada pirmiausiai teikia kosmetikai, o ne jiems. Mes specializuojamės tik ties šepetėlių gamyba.

Manau, jog sintetinio pluošto gamyba ženkliai patobulėjo, šepetėliai yra tokie pat geri kaip, kad pagaminti iš natūralių plaukų. Praeitais metais mes išleidome naują šepetėlių liniją, kurią sudarė tik sintetinė medžiaga, tačiau jei juos paliestumėte – negalėtumėte patikėti, jog tai ne natūralūs plaukai! O dėl stereotipo, kad sintetinio pluošto šepetėliai yra prastesni ir dažnai pigesni, klystama - viskas priklauso nuo gamybos kokybės. Be to, sintetinė medžiaga yra labai puiki alternatyva žmonėms, kurie turi alergijų“, – pasakojo prekės ženklo atstovas.

 

Komentarai

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai