Naujos pozos pradėjusiems šeimyninį gyvenimą (foto)

Rašytojas Saimonas Ričis ir menininkas Farlėjus Katzas pastebėjo, kad šeimyninį gyvenimą pradėjusios poros išmoksta naujų pozų, ir savo atradimu pasidalino su pasauliu. Juokinga ir labai gyvenimiška!

„Dviese prie indaplovės“: vyras sudeda indus į indaplovę, o moteris atbėga ir čiumpa lėkštę iš rankų, nes jis viską daro ne taip.

„Tinginio raginimas“: žmona demonstratyviai tvarkosi ten, kur sėdi jos vyras, taip užsimindama, kad laikas ir jam pakrutinti pirštą.

„Lyginamoji analizė“: sutuoktiniai vakarieniauja su porele, turinčia gerokai rimtesnių problemų. Jie susikimba rankomis po stalu ir apsikeičia supratingomis šypsenomis.

„2+1“: vyras švelniai bučiuoja žmonos kaklą, žmona glosto vyro krūtinę, ir staiga į kambarį įsiveržia  vaikas,  išsigandęs baisaus garso.

„Trečias nereikalingas“: žmonai reikia perstumti baldus, bet ji to prašo ne vyro, o kaimynystėje gyvenančio vyruko. Šis pluša, prakaituoja, nusivelka marškinėlius, o vyras mato žmonos akyse ugnelę, kuri po vestuvių spėjo išblėsti.

„Užsispyrėlis“: žmona sako vyrui, kad būtų laikas jam pasikeisti rūbus, nusipirkti kažką naujo, nes senieji atrodo siaubingai. Vyras fiziškai priešinasi, kol žmona stengiasi nuvilkti jį į parduotuvę.

„Per plauką“: žmona įeina į kambarį, o vyras tuojau pat uždaro savo nešiojamąjį kompiuterį, nes tikrino socialiniuose tinkluose savo buvusiosios profilį.

„Vaikai pas senelius“: sutuoktiniai išsiunčia vaikus pas močiutę, ruošiasi kur nors išeiti, tačiau nusprendžia likti namie, išgerti migdomųjų ir eiti miegoti 19:30, nes labiau už viską pasaulyje norisi žmoniškai pailsėti.

2 psl. »

Komentarai

Smagūs vaizdeliai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama