Nebijokite netvarkos su „Pampers“ servetėlėmis!

Situacija, kuomet tenka pervystyti verkšlenantį, kojelėmis ir rankelėmis irzliai mosikuojantį vaikutį yra puikiai pažįstama daugeliui tėvelių. „Pampers“ servetėlės padės šį darbą atlikti švelniai ir greitai!

Paverskite tą susiraukusį veidelį šypsena su „Pampers“ servetėlėmis. Jos yra švelnesnės už vatos ir vandens derinį – sukurtos jautriai Jūsų kūdikio odelei. Ypatinga servetėlių „Soft Grip“ tekstūra padeda Jums dėmesingai nuvalyti bet kokią netvarką per kelias akimirkas.

„Pampers“ servetėles rekomenduoja net 96% tėvų*, patvirtinančių, kad jos idealiai tinka net ir ypatingai jautriai kūdikių odelei, greitai nuvalo visus nešvarumus, lengvai bei patogiai išsiima iš pakuotės, o tai labai aktualu skubant ar pervystant aktyvų mažylį.Pakaks vos vienos „Pampers“ servetėlės ir kūdikis bus švarus!

*www.pampers.com duomenimis.

Komentarai

Kūdikių ir vaikų sveikata

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama