Nedidelės gudrybės norinčioms pasakiškų blakstienų

Sakoma, kad akys – sielos veidrodis, tik štai sielos tikrai nepakoreguosit, o akis – be jokių problemų, tereikia žinoti keletą mažų makiažo gudrybių. Blakstienų tušas šiuo atveju – tiesiog nepakeičiamas, žinoma, jei parinktas teisingai, atsižvelgiant į poreikius.

Tušas gali pailginti ir suteikti blakstienoms tankumo, tačiau svarbu nepersistengti. Esmė tame, kad užtepus pernelyg storą sluoksnį, blakstienos ne tik neatrodys ilgesnės, bet ir sulips, taigi visas makiažas bus sugadintas. Todėl įprastai tušas tepamas 2-3 sluoksniais. Jeigu gautas rezultatas netenkina – reikėtų pamąstyti ne apie dar vieną sluoksnį, o apie blakstienų priauginimą.

Jei nori, kad blakstienos būtų ilgesnės ir storesnės, prieš pirkdama tušą atkreipk dėmesį į jo sudėtį. Tarp komponentų turėtum pamatyti:

Bičių vaškas suteikia blakstienoms apimties;
Lecitinas – natūralus drėkiklis, apsaugantis silpnas blakstienas;
Vaistinių augalų medžiagos, suteikiančis blakstienoms elastingumo.

Kaip teisingai užtepti tušą?

  • Prieš dažant blakstienas, nubrauk tušo perteklių, antraip jos sulips;
  • Dažyti pradėk nuo išorinio kampo viršutinių blakstienų galiukų;
  • Zigzago judesiais brauk nuo viršutinių blakstienų šaknų link galiukų, tuo pačiu metu sukdama šepetėlį, kad ant blakstienų patektų vienodas tušo sluoksnis. Priešingu atveju ties šaknelėmis tušo bus daugiau, nei ties galiukais;
  • Po apatinėmis blakstienomis gali pasidėti vienkartinę servetėlę, kad dažyti galėtum drąsiau ir nebijodama išsitepti;
  • Iššukuok padažytas blakstienas, kad neliktų tušo pertekliaus, palauk, kol tušas pilnai išdžius ir užtepk pakartotiną sluoksnį lygiai taip pat, kaip ir pirmąjį kartą.

Jei blakstienas dažysi dviem sluoksniais, antrąjį gali tepti tik ant galiukų, tuomet blakstienos atrodys natūraliau. Užtepusi pirmąjį sluoksnį palauk 2-3 minutes, kad tušas išdžiūtų. Jei vis dėl to matai, kad blakstienos sulipo, nepulk jų šukuoti ir atskyrinėti. Lauk, kol tušas nudžius ir tik tuomet imkis šukavimo.

2 psl. »

Komentarai (6)

sandra 2012-10-20 15:58
pz menas turet gera tusa :D
vasara 2012-10-05 15:45
o... labai grazu man tinka ;D
ASpats 2012-07-21 17:49
kita zmogu yra daug lengviau prishpaxliuot,nei save,,,turi daug gudrybiu zinot,apsvietimas labai sverbu,veidrodzio laikymas irgi padeda,visko ismokstama,jei labai to norisi!
Sun 2012-07-21 01:35
Derva, nes tu dar vaikas kaip matau ir viso to nesupranti, todel ir juokinga. Paauksi nebebus taip.
derva 2012-07-20 12:24
man tai cia kaskaip juokinga:D
Simona 2012-07-20 09:32
aš taip ir dažausi. Liuks dalykas

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai