Sakoma, kad akys – sielos veidrodis, tik štai sielos tikrai nepakoreguosit, o akis – be jokių problemų, tereikia žinoti keletą mažų makiažo gudrybių. Blakstienų tušas šiuo atveju – tiesiog nepakeičiamas, žinoma, jei parinktas teisingai, atsižvelgiant į poreikius.
Tušas gali pailginti ir suteikti blakstienoms tankumo, tačiau svarbu nepersistengti. Esmė tame, kad užtepus pernelyg storą sluoksnį, blakstienos ne tik neatrodys ilgesnės, bet ir sulips, taigi visas makiažas bus sugadintas. Todėl įprastai tušas tepamas 2-3 sluoksniais. Jeigu gautas rezultatas netenkina – reikėtų pamąstyti ne apie dar vieną sluoksnį, o apie blakstienų priauginimą.
Jei nori, kad blakstienos būtų ilgesnės ir storesnės, prieš pirkdama tušą atkreipk dėmesį į jo sudėtį. Tarp komponentų turėtum pamatyti:
Bičių vaškas suteikia blakstienoms apimties;
Lecitinas – natūralus drėkiklis, apsaugantis silpnas blakstienas;
Vaistinių augalų medžiagos, suteikiančis blakstienoms elastingumo.
Kaip teisingai užtepti tušą?
- Prieš dažant blakstienas, nubrauk tušo perteklių, antraip jos sulips;
- Dažyti pradėk nuo išorinio kampo viršutinių blakstienų galiukų;
- Zigzago judesiais brauk nuo viršutinių blakstienų šaknų link galiukų, tuo pačiu metu sukdama šepetėlį, kad ant blakstienų patektų vienodas tušo sluoksnis. Priešingu atveju ties šaknelėmis tušo bus daugiau, nei ties galiukais;
- Po apatinėmis blakstienomis gali pasidėti vienkartinę servetėlę, kad dažyti galėtum drąsiau ir nebijodama išsitepti;
- Iššukuok padažytas blakstienas, kad neliktų tušo pertekliaus, palauk, kol tušas pilnai išdžius ir užtepk pakartotiną sluoksnį lygiai taip pat, kaip ir pirmąjį kartą.
Jei blakstienas dažysi dviem sluoksniais, antrąjį gali tepti tik ant galiukų, tuomet blakstienos atrodys natūraliau. Užtepusi pirmąjį sluoksnį palauk 2-3 minutes, kad tušas išdžiūtų. Jei vis dėl to matai, kad blakstienos sulipo, nepulk jų šukuoti ir atskyrinėti. Lauk, kol tušas nudžius ir tik tuomet imkis šukavimo.
Komentarai (6)