Neišnešiotukas praleido 107 naktis be mamos. Štai kaip jis atrodo po 4 metų! (foto, video)

Lindsey Miles buvo laiminga – ji laukėsi sūnelio, tačiau penktąjį nėštumo mėnesį po rytinės mankštos moteris pajuto pilvo skausmus ir buvo priversta skubiai kreiptis į gydytoją. Gimdymas prasidėjo.

2012 metų liepos 16 dieną gimęs mažylis svėrė tik 680g. Gydytojų prognozės buvo labai miglotos, tačiau tėvai ir gydytojai nepasidavė. Neišnešiotukas praleido intensyviosios terapijos skyriuje 107 paras, o namo buvo išrašytas per savo mamos gimtadienį. Ta proga Bejaminas Milesas padovanojo žmonai videokroniką, kurioje fiksavo pirmuosius sūnelio gyvenimo metus.
 
Lindsey juokauja, kad pusė šio populiaraus ir įkvepiančio video peržiūrų yra jos pačios.

Tikimybė, kad mažylis išgyvens ir augs sveikas, buvo nedidelė, tačiau per savo pirmąjį gimtadienį tortą jis valgė pats, o dabar vaikšto į darželį. Štai kaip šis mažasis kovotojas atrodo šiandien!

Komentarai

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai