Nėščia Kourtney Kardashian įsiamžino nuoga (foto)

Viena garsiausių moterų vadinama Kim Kardashian visai neseniai pozavo apsinuoginusi, o netrukus tą patį padarė jos vyresnioji sesuo Kourtney Kardashian, kuri šiuo metu yra devintą mėnesį nėščia, moteris laukiasi trečio vaikelio.

Komentuodama savo pasiryžimą Kourtney tikino visiškai nesigėdijanti savo nuogo kūno: „Aš manau, kad esu gražiausia ir jaučiuosi geriausiai būtent besilaukdama, todėl noriu tą įamžinti ir tuo pasidžiaugti. Tai nuostabus jausmas, man atrodo, kad moters kūnas yra skirtas būtent tam“, - apie nėštukės fotosesiją kalbėjo garsenybė.

Savimi pasitikinti moteris teigė nesibaiminanti aplinkinių nuomonės ir neteikianti reikšmės jų komentarams: „Tai mano kūnas. Aš nesistengiu padaryti kažkam įspūdžio ar pasirodyti tokia, kokia nesu. Man nelabai tūri tai, ką žmonės galvoja apie mane. Mano pasaulio tai visiškai nekeičia. Padariau tai, nes norėjau ir man patiko“, - kalbėjo Kourtney Kardashian.


 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai