Netrukus gimdysianti šokėja Iveta Lukošiūtė mylimąjį sutiko pažinčių svetainėje

Sportinių šokių čempionė, žiūrimiausių pasaulyje šokių projektų dalyvė Iveta Lukošiūtė buvo įpratusi nuolat skubėti ir labai daug dirbti. Šiandien moteris gerokai sulėtino tempą - ji laukiasi pirmojo vaikelio.

Išskirtinį interviu LNK laidai „Bus visko“ davusi garsi šokėja atviravo, kad niekada nenorėjo būti karjeriste, o šeima jai - didžiausia vertybė.

„Pažįstu ne vieną šokėją, kuris paaukojo šeimą dėl karjeros, tačiau, kai biologinis laikrodis perlipa ribą, kuomet gimdyti vaikus tampa per vėlu, dauguma jų gailisi. Aš niekada nenorėjau būti viena iš jų. Visada žinojau, kad turėsiu vaikų“, - kalbėjo sportinių šokių čempionė.Po daugiau nei dešimt metų trukusių santykių su šokių partneriu Gherman Mustuc, moteris kurį laiką buvo vieniša. Dalyvavo populiariausiuose pasaulio televizijos projektuose, žiniasklaida gražuolę ne kartą poravo su garsiais vyrais, tačiau pati Iveta teigia, kad su įžymybe gyventi nei už ką nenorėtų.

„Niekada nenorėjau vyro iš šou pasaulio, šie žmonės pernelyg narciziški ir besirūpinantys daugiau savimi, nei žmonėmis esančiais aplink. Norėjau paprasto, mylinčio, gero vyro“- sako vyrų dėmesio nestokojanti gražuolė.Iveta kiekvieną savaitę skraido iš vieno Amerikos galo į kitą. Moteris sako, kad susipažinti su naujais žmonėmis, kurie nepriklausytų tavo darbo aplinkai, labai sunku, o tikslas sukurti šeimą gali tapti tikru iššūkiu. Ji nusprendė išbandyti internetines pažintis ir nenusivylė, ten sutiko savo sielos draugą. Nuo pažinties neprabėgus nei metams, pora susilauks berniuko.

„Tai buvo planuotas vaikas, tik aš nesitikėjau, kad pavyks iš pirmo karto. Mes šventėme naujuosius Tampoje ir aš sakau, davai susilaukiam vaiko, jis sako davai ir mes tai padarėme. Vaikelis buvo pradėtas per naujuosius metus“, - džiaugsmo neslepia būsimoji mamytė.

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai