Nuo ko gydo seksas?

Kuri, gerdama karčią mikstūrą nuo eilinio negalavimo, nesvajojo apie saldaus skonio ir naudingus vaistus. Visagalis išgirdo tavo prašymą ir perdavė  jį mokslininkams, kurie savo ruožtu įrodė, kad nuo daugelio ligų gelbsti seksas. Panagrinėsime tas ligas, kuriomis nemalonu sirgti, tačiau labai malonu jas gydyti.  

Seksas gydo… galvos skausmą

Ne paslaptis, kad seksas padeda gamintis kraujyje endorfinui – “laimės hormonui”, kuris yra pats natūraliausias nuskausminamasis. Be to, padidėja kortikosteroidų lygis, kurie taip pat padeda pamiršti galvos skausmą, o galbūt net ir kitas ligas (seksas malšina ir PMS skausmus).  Medicinoje kortikosteroidai naudojami ir alerginių reakcijų gydymui.

Seksas gydo… plaukus ir odą

Seksas žymiai padidina estrogenų kiekį moters kraujyje, o tai plaukams suteikia blizgesio, odai – sveikumo ir švytėjimo. Be to, mokslininkai nustatė, kad reguliarus seksas padeda moteriai išlikti ir atrodyti jaunesnei nei realus jos amžius. Dėl pozityvaus sekso poveikio hormoninei sistemai, jis gali išgydyti spuogelius ant odos (jei jų priežasimi buvo hormoniniai sutrikimai).

Seksas gydo… peršalimą

Seksas – pati geriausia priemonė imuniteto stiprinimui. Sekso metu organizme padidėja baltymų imunoglobulino A antikūnų kiekis, kuris ne tik sėkmingai kovoja su peršalimu, tačiau ir stiprina organizmo  pasipriešinimą įvairioms infekcijoms. Be to, pastebėta, kad lytinio susijaudinimo metu, atslūgsta slogos užgulta nosis.    

Seksas gydo… nutukimą

Jei sporto salės ir dietos – ne tau, tai seksas bus būtent tai, ko reikia tavo raumenų tonuso ir viso kūno geros formos palaikymui. Mokslininkai teigia, kad per fizinio artumo minutę sudeginamos 4 kalorijos (kartais ir daugiau), taip kad nuo šiol ant šaldytuvo klijuok lapelį su užrašu ne 600 kalorijų, o 2,5 valandos sekso ir netruksi sulaukti iš savo vyro “atitinkamo” dėmesio.       

2 psl. »

Komentarai (7)

seexx 2014-02-07 20:53
ka dariti noriu sex
V 2013-07-27 18:10
Gal ir yra tame tiesos. Kaip sakote mielosios moterys;), negi jums tai padeda?
sibilė 2013-07-26 20:46
Gydo tik toks seksas, kai moteris patiria orgazmą.
sandra 2012-06-29 17:03
pritariu
T.y 2012-06-27 15:38
nepatinka. Susinervinau
Irma 2012-06-27 15:37
nepatunka - nesigydyk ;)
Nieko 2012-06-26 19:18
jis negydo :) savitaiga

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai