Paaiškėjo, kokias grožio procedūras mėgsta Džordana Butkutė

Naurimo Zavecko nuotr.

Apie save nelinkusi pasakoti ir retai viešuose renginiuose pasirodanti dainininkė Džordana Butkutė nepraleido Kaune esančio „V&A“ grožio ir odontologijos medicinos centro gimtadienio.

Norėdama pabendrauti su ją radijo dažnio aparatu atliekamomis grožio procedūromis palepinančia Vaida Norkūnaite, šventėje ji pasirodė gerokai anksčiau. Vienintelė su tokio pobūdžio terapijas darančiu įrenginiu dirbanti specialistė tvirtino, jog efektyvios procedūros itin mėgstamos tų, kurie be plastikos chirurgų pagalbos nori pajauninti bei atgaivinti veido ar viso kūno odą. „Rezultatai pastebimi po pirmos procedūros“, - sakė V. Norkūnaitė.Vienerių metų gimtadienio sukaktį, kuriai ėmėsi vadovauti renginių vedėjas Dainius Martinaitis, centro įkūrėjos nusprendė atšvęsti neįprastai – ne tik svečiams pristatydamos tiek įprastas, tiek unikalias atliekamas paslaugas, bet ir surengdamos popietę tema „Švelnumas“.

„Neskausmingas ir atidus šypsenos balinimas, jautrūs prisilietimai prie odos, atsipalaiduoti klientams leidžiantis kūno stangrinimas ir daugybė kitų procedūrų, nesukeliančių diskomforto. Tai tarsi ir padiktavo šventės temą“, - tvirtino D. Martinaitis.Gimtadienio akcentu tapo dviejų kūrėjų – drabužių dizainerės Aurelijos Jurkšaitytės ir papuošalų autorės Irinos My My bendra improvizacija romantiškam vakarui. Tai, kaip žinomos moterys interpretavo popietės temą, pristatė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, televizijos projekte „2 Barai” išgarsėjusi Viktorija Šaulytė, buvusi grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė, tapytoja Gintė Ramutytė, visažo meistrė Karolina Kaminskaitė ir modelis Gabrielė Gutt. Joms pasiruošti šventei padėjo plaukų stilistas Karolis Murauskas ir makiažo specialistė Inga Bulsytė.

 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama