Pamokanti istorija apie tėvą ir sūnų

Užmiesčio namo kieme buvo vasara. Ant suoliuko sėdėjo dviese – senas tėvas ir jo maždaug ketururiasdešimties metų amžiaus sūnus, kuris skaitė laikraštį. Senukas stebėjo žvirblius, strikinėjančius prie kojų.
 
Staiga jis paklausė: „Kas tai?“, ir parodė į žvirblį. Vyras nuleido laikraštį ir tarė: „Tai žvirblis.“ Ir vėl pradėjo skaityti. Po poros minučių senukas pakartojo savo klausimą, o sūnus vėl atsakė tą patį. Per artimiausią pusvalandį senelis to paties paklausė dar penkis kartus, vis rodydamas pirštu į paukštuką.
 
Vyras sudirgęs atidėjo laikraštį į šalį ir ėmė šaukti, aiškindamas ir pykdamas, kad senukas kartoja tą patį per tą patį. Šis susiraukė, tačiau jo veidas staiga nušvito. Senolis nuėjo į namą, o po kelių minučių grįžo atgal su dideliu rudu sąsiuviniu rankoje. Jis atvertė vieną puslapį, bakstelėjo pirštu ir paprašė garsiai perskaityti. Nors ir labai nenorom, sūnus išpildė prašymą:
 
„1973.06.12. Šiandien mano trejų metukų sūnus 21 kartą paklausė „Kas tai?“, rodydamas pirštu į žvirblį, lesantį greta mūsų trupinukus, o aš visus tuos kartus atsakiau, kad tai... žvirblis. Kai man užduodavo šį klausimą, vėl ir vėl, be susierziimo ar neapykantos savo sūneliui aš atsakydavau tą patį, jausdamas tik meilę ir prieraišumą.“
 
Vyras užsidengė sąsiuviniu veidą, pasėdėjo taip porą minučių, o tada stipriai apkabino senolį.
 
 

Komentarai

Skaitiniai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai