Paplūdimio žaidimų idėjos mažyliams

Jei dar nebuvote prie jūros – paskubėkite! Poilsis paplūdimyje dovanoja vaikams daugybę teigiamų įspūdžių ir emocijų. Karštame smėlyje mielai kapstosi tiek mažiausi mūsų šeimos nariai, tiek mes, suaugusieji. Nuveikti čia galima labai daug: statyti smėlio pilis, kurti kulinarinius šedevrus, pasiturkšti vandenyje ir tiesiog smagiai praleisti laiką.
 
Mažiesiems tikrai patiks rinkti kriaukleles ir akmenėlius – iš šių radinių vėliau galima sulipinti koliažą arba mozaiką, papuošti nuotraukų rėmelius. O galima tiesiog kurti paveikslus ant smėlio.
 
Paimkite į paplūdimį žaislinių indų ir formelių – vaikas galės juose „virti valgyti“ ir „vaišinti“ tėvelius. Nesirūpinkite – jis tikrai ras, ką veikti su visomis šiomis priemonėmis.
 
Taip pat verti dėmesio ir komandiniai žaidimai: estafetės, piešimo ant smėlio konkursai, užkasto lobio paieškos. O kur dar žaidimai su kamuoliu, raumenis stiprinantis badmintonas ir kitos pramogos...
 
Žaidimai su smėliu
 
Žaidimai su smėliu lavina smulkiąją rankyčių motoriką, kūrybinį mąstymą ir fantaziją, moko siekti užsibrėžto tikslo. Nereikia barti vaiko, jeigu smėlio pribyrės į plaukus ar šiek tiek smėliuko atsidurs burnytėje – mažylio laimė ir patiriamas malonumas kompensuos visus galimus nepatogumus.
 
„Aukso ieškotojai“
 
Žaidimui reikės monetų ir sietelio sijoti smėliui (būna rinkinukuose, skirtuose žaidimui su smėliu). Aptverkite teritoriją savo žaidimui po ranka esančiais daiktais (pledu, paplūdimio šlepetėmis ir t.t.). Kai mažylis nusisuks ir užsimerks, negiliai užkaskite keletą monetų. Žaidimo tikslas – sijojant smėlį surasti jas visas. Jei vaikas visai mažas, iš pradžių pamokinkite jį naudotis sieteliu.

2 psl. »

Komentarai

Žaidimai vaikams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai