„Parduodami tėvai“

Ši istorija nutiko Japonijoje. Viename iš sostinės laikraščių atsirado skelbimas: „Parduodami tėvai: tėvui – 70 metų, motinai – 65. Kaina – 1000 jenų, ir ne mažiau!“ Jį perskaitę žmonės stebėjosi: „Na ir laikai atėjo... Vaikai jau ir tėvus parduoda...“ Kiti gi piktinosi: „Kur žiūri valdžia?“ Suprantama, kilo daug triukšmo, o skelbimą aptarinėjo gatvėje ir kiekvienuose namuose kaip didžiausią sensaciją.
 
Laikraštis pateko į rankas vienai jaunai šeimai, po neseniai įvykusios autokatastrofos praradusiai tėvus. Jie labai dėl to išgyveno, ir šis skelbimas pasirodė jiems tiesiog nežmoniškas. Jie pamėgino įsivaizduoti, ką šioje situacijoje išgyvena tie nelaimingi tėvai, ir nutarė juos išpirkti, apsupti savo šiluma ir meile. Jie pasiėmė reikiamą sumą ir nuvyko nurodytu adresu. Atvykėlius pasitiko gėlėse skendinti vila.
 
Jie pasimetė ir pamanė, kad apsiriko, tačiau vis tiek nutarė paskambinti į duris. Jas atidarė garbaus amžiaus vyriškis su malonia šypsena. Pora papasakojo apie skelbimą laikraštyje, apie tai, kaip patys prarado tėvus, ir kaip nusprendė išpirkti skelbime minimus vargšus. Jie atsiprašė, kad sutrukdė, nes pamanė, kad apsiriko.
- Ne, jūs nesuklydote, užeikite! – pakvietė šeimininkas. – Tuojau pakviesiu žmoną.
Jis greitai grįžo pradėjo aiškinti:
- Suprantate, tai – mūsų namas. Turime ir daugiau vertingo turto, tačiau neturime vaikų. Norėjome palikti visa tai geriems žmonėms, ir nusprendėme, kad atsilieps tik tas, kuris iš tiesų vertas. Tiesą sakant, nelabai ir tikėjome, kad atsiras norinčių tokios „prekės“. Jūsų troškimas vertas pagarbos, o mums suteiks džiaugsmo. Esame tikri, kad jūs – būtent tie, kurių laukėme.

Komentarai (1)

Erika 2013-11-27 20:24
Suzaveta situo straipsniu :)

Skaitiniai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai