Parfumerija, kosmetika internetu šiandien

Elektroninė prekyba – tai, kas šiandieniniam žmogui atrodo įprasta, kasdieniška ir patogu. Tačiau bet kuris kiek vyresnės kartos atstovas dar nesunkiai prisimena, kaip įprasčiausių produktų nusipirkti negalėdavo net parduotuvėse, o ką jau kalbėti apie virtualią erdvę. Parfumerija, kosmetika internetu, drabužiai, avalynė internetu, elektroninė buitinė technika internetu, net maisto produktai internetu... Viską šiandien galima įsigyti vienu mygtuko paspaudimu puikiomis sąlygomis, su geriausiomis garantijomis, patogiais apmokėjimo ir pristatymo būdais. Trumpai žvilgtelėkime į elektroninės prekybos istoriją.

Sparčiai tobulėjant interneto technologijoms, galimybių, kurios žmogui suteikiamos virtualioje erdvėje, vis daugėjo. XXa. antrosios pusės žmogus jau buvo pradėjęs jausti laiko stoką darbo dienoje, todėl jam buvo svarbu ieškoti galimybių mažinti brangaus laiko kaštus. Laikas, sugaištas apsipirkinėjat prekybos centruose ar nuobodžiai rymant eilėse prie kasų visada būdavo įvertinamas kaip iššvaistytas veltui, todėl reikėjo rasti būdų palengvinti apsipirkinėjimo procesą. Visiems gerai žinoma internetinė prekybos platforma „Ebay“ buvo įkurta tik 1995 m., taigi visai neseniai šventė savo dvidešimtmetį. Dar ir šiandien ši platforma yra viena didžiausių ir populiariausių visame pasaulyje, o pasakymas „You can buy everything on Ebay“ turi be galo daug tiesos. Beveik tuo pačiu metu pasaulyje atsirado ir didžiausia komercijos kompanija „Amazon“. Po kelių metų prie šių dviejų milžinių prisijungė ir „Paypal“ – elektroninių mokėjimų sistema.

Šiuo metu didžiausia internetinės prekybos platforma Lietuvoje yra pigu.lt. Ko gero, sunkiai būtų galima rasti bent vieną virtualiosios erdvės pirkėją, kuris bent kartą nebūtų pirkęs iš šio portalo. Parfumerija, kosmetika internetu čia parduodama daugybę metų. Dar daugiau – šį portalą būtų galima vadinti savotišku lietuviškuoju „Ebay“ atitikmeniu, kadangi čia galima įsigyti visko – pradedant žaislais, drabužiais, avalyne, buitine technika, baldais, reikmėms automobiliui, augintiniui, baigiant maistu, sporto reikmėmis, vaistais, elektroniniais įrenginiais. Pati platforma dar tik švęs savo dešimtmetį, tačiau akivaizdu, kad tas gyvavimo dešimtmetis buvo ypač sėkmingas ir intensyvus. Bendrovė didelę pelno dalį investuoja į klientų patogumą, atsiėmimo galimybes, gerą organizavimą, šaunias garantijas. Žinoma, Lietuvos internetinėje erdvėje yra toli gražu ne viena internetinė parduotuvė, tačiau su minėtuoju milžinu sunkiai galima konkuruoti.

Šiandien Lietuva turi vieną geriausių internetų visame pasaulyje. Gera sparta, lengvas pasiekiamumas daro žmones daug mobilesniais, lankstesniais ir modernesniais, todėl vis daugiau pirkėjų įprastus prekybos centrus su malonumu išmaino į patogius internetinius katalogus. Jaunosios kartos atstovai net neįsivaizduoja savo gyvenimo be galimybės daiktus įsigyti nepakilus nuo sofos, tuo tarpu vyresnieji pamažu pratinasi būti atviresni technologijoms. Artėjant didžiosioms metų šventėms, visiems būtų pravartu dovanomis pasirūpinti iš anksto ir apsipirkti internetu.Parfumerija, kosmetika internetu bei daugybė kitų prekių gali atsidurti po Kalėdų eglute po vos kelių kompiuterio komandų spustelėjimų.

 

Komentarai

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai