Perkame kūdikiui vienkartines sauskelnes

Šiais laikais parduotuvių lentynose gausu įvairiausių kūdikiams skirtų sauskelnių, taigi pasirinkti tikrai yra iš ko, tereikia rasti tas, kurios tavo mažyliui tiks labiausiai.

Prieš keliaujant į parduotuvę, pirmiausia reikėtų žinoti kelis pagrindinius kriterijus, į kuriuos atsižvelgiant reikės rinktis sauskelnes: tai vaikučio amžius, lytis ir svoris.

Ant kiekvienos sauskelnių pakuotės yra nurodytos svorio ribos, į kurias pirmiausia ir turėtum atkreipti dėmesį. Skirtingi gamintojai turi skirtingus žymėjimus. Pavyzdžiui ant vienų sauskelnių pakuotės gali būti nurodytas 3-6 kilogramų svoris, o štai ant kitų – 4-9 kilogramų svoris. Jei tavo mažylis sveria 5 kilogramus, išsirinkti, kuris variantas tinkamiausias – tikrai nėra taip paprasta. Faktas vienas – neišbandžiusi nesužinosi. Šiuo atveju galime patarti tik vieną dalyką: visuomet geriau pirkti šiek tiek didesnes sauskelnes (ypatingai berniukams). Nepamiršk, kad ant pakuotės nurodytas svoris – tai tik orientaciniai skaičiai, nebūtinai turintys tikti tavo vaikui, juk kiekvieno mažylio kūnas skiriasi: vieni būna aukštesni ir lieknesni, o kiti – žemesni, bet stambesni. Pavyzdžiui, aukštesniam, tačiau lieknam ir 7 kilogramus sveriančiam mažyliui puikiai tiks 3-6 kilogramų svoriui pritaikytos sauskelnės, o tokio paties svorio mažesniam vaikučiui tikriausiai reikės didesnių.

Dauguma mamyčių mano, kad berniukams ir mergaitėms skirtų sauskelnių forma turėtų skirtis. Iš tiesų tai nėra tiesa. Pagrindinis berniukams ir mergaitėms skirtų sauskelnių skirtumas – tai skysčius sugeriančios medžiagos paskirstymas. Berniukams skirtose sauskelnėse sugeriamasis sluoksnis yra arčiau pilvuko, o mergaitėms – ties viduriu. Parduotuvėse galima rasti ir universalių sauskelnių, kuriose absorbuojantis sluoksnis paskirstytas tolygiai, taigi tinka visiems vaikams.

2 psl. »

Komentarai (3)

Nesvarbu 2012-05-31 14:11
Tikrai Lina nes išties paaugo vaikai ir jiems buti su strusikais.
Augustė 2012-01-16 09:07
Kodėl? Pakuotė ar dvi - pats tas. Bet daugiau tai tikrai nereikia
Lina 2012-01-16 07:48
Naujagimiams skirtų sauskelnių patarčiau nepirkti. tik veltui išmesite pinigus, nes tokie mažiukai labai greitai paauga ir sauskelnės jiems tampa per mažos

Kūdikių higiena

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai