Perkame pirmuosius daiktelius savo mažyliui

Daugelį metų mūsų tėvai kūdikio kraiteliu pasirūpindavo dar jiems negimus, nes viskas buvo didelis deficitas, pasirinkimas buvo menkas, tad iš esmės imti tekdavo tai, kas buvo. Šiandien turime visas galimybes išrinkti mažyliui viską, ko tik širdis geidžia ir nupirkti bet kurią minutę, tačiau, nežiūrint to, kūdikio kraitelio suruošimas savo aktualumo neprarado.           

Visi vaikiški daiktai nemažai kainuoja, o kai kurių iš jų būtinybė kelia didelių abejonių. Kaip iš anksto nupirkti viską, kas būtina, kad po gimdymo nereikėtų bėgioti po parduotuves, bet tuo pačiu ir nepripirkti to, ko nereikia? Aptarsime, kokie gi daiktai būtini kūdikiui pirmosiomis jo gyvenimo dienomis ir savaitėmis.    

Sudaryti sąrašą

Atrodytų, kas galėtų būti paprasčiau: paimti tuščią lapą, atsisėsti ir surašyti pirkinių sąrašą. Tačiau artimų žmonių ir draugių patarimai išmuša iš vėžių, nes kiekvienas jaučiasi galintis duoti labai vertingą patarimą, o tu nuo jų gausos pasimeti ir nebežinai kiek gi reikia tų kepuryčių, vystykliukų, šliaužtinukų ir t.t. Nepergyvenk – šį etapą praeina visi jauni tėvai. Pirkinių sąrašą padalink į keletą stambesnių grupių – drabužiai, sveikatos ir priežiūros priemonės, vaiko kambario baldai.     

Gali pati viską supirkti ir įrengti vaiko kambarį iki išvykimo į gimdymo namus, tačiau gali sudaryti tikslų pirkinių sąrašą ir patikėti viską supirkti artimiesiems, kol tu būsi ligoninėje. Pastarąjį variantą dažniausiai pasirenka prietaringos moterys. Kokį variantą bepasirinktum, sąrašą sudaryti būtina.

Krepšys į ligoninę

2 psl. »

Komentarai (8)

Renata 2019-04-10 03:17
Kas per nesamoniu nesamone - nereikia pirkti buteliuku ir ciulptuku? Gal isprotejote, o jeigu mama netures pieno - tegul vaikas mirsta?
jovile 2016-03-06 16:01
As taipat busiu triju vaiku mama iraman tikrai darabuzei labai brangiei kainuoja
Radinskas 2014-12-31 19:06
[url=http://www.facebook.com/]facebook[/url]
<a href="http://www.facebook.com/">facebook</a>
Audrius 2014-03-15 16:38
Laba diena busimi ir esami teveliai. Musu maza seimyna papildys naujagimis. Tai bus mergaite kurios labai laukiame... Busiu tetis !!! Kadangi laukiames jau 5 menesi o namuose dar neturim jokio drabuzelio ar zaisliuko noriu kazka nupirkti savo busimai dukrelei... Gal kas ka patarsit kaip lauketes pirmagimio ar pirkot kazka kad ir koki meskiuka ar rubeli iki gimimo. Tiesiog mes jauciames kad busime teveliai bet noris kazkaip dar labiau pagyvinti namie atmosfera :) ACIU.
nesvarbu 2013-11-19 14:27
Daug kainuoja drabužiai
Milda 2012-08-01 15:04
aš jokio sąrašo nesudarinėjau. Ir apsiėjau be jo visai neblogai. Gal todėl, kad "sąrašas" buvo mintyse
Lina 2012-07-18 15:15
ir kiek viskas kainuoja... :)
Saulė 2012-07-18 12:58
kiek visko daug...

Po gimdymo

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai