Pimadienio interviu. „Vaikai nesislapsto, jie neturi nuostatų, jie natūralūs iš prigimties,“ - Rūta Kilmanaitė

Pirmadieniais pasakojame įdomias istorijas, kalbamės su nuostabiais tėčiais, ar moterimis, kurios visą savo gyvenimą dovanoja vaikams. Šiandien pristatome Rūtą Kilmanaitę - moterį, mamą, jogos mokytoją, menininkę... Būtų galima vardinti dar ir dar, tačiau geriau paskaitykite patys.

Rūta, trumpai prisistatykite. Jeigu reikėtų save apibūdinti pora sakinių, tai kokie jie būtų?
Esu žmogus, moteris, dviejų vaikų mama, esu vaikas, pasaulio pilietė. Tam, kad gauti kažką materialaus – maisto, drabužių bei malonumų kūnui, kuriu interjerus, piešiu ant rūbų. Aštuonis metus domiuosi ir užsiimu joga, šiemet tapau sertifikuota jogos mokytoja Indijos institute priklausančiame pasauliniam jogos aljansui – didžiuojuosi tuo ir mokau to gėrio aplinkinius.

Žinau, kad turite vaikų – kokie jų vardai, kokio jie amžiaus ir ką jie veikia?
Turiu du vaikus, dukrą Saulę 11-os metų ir sūnų Liną 10-ies. Jie nerūpestingai džiaugiasi vaikyste ir lanko Valdorfo mokyklą. Saulė piešia, groja pianinu, šoka sinchroninius šokius vandenyje. Linas užsiima aikido, šuoliais į vandenį bei gimnastika.Kaip manote, koks yra laimingo vaiko auginimo receptas? Ar reikia vaiką apsupti besąlygiška meile, ar kaip tik, auklėti griežčiau? O gal reikia vaikams duoti pakankamai erdvės ir leisti jiems patiems augti?
Vienas receptas galbūt ir yra, ir tai panašu į tai, kaip gamini tą maistą, kiekvieną dieną tą patį gamini, o gaunasi vis kitaip. Neribotas kiekis meilės, supratimo, globos, šiek tiek griežtesnių ribų, o tada laisvė laisvė laisvė – leisti mėginti gyvenimą – pačiam parkristi ir atsikelti. Ir aišku, kad kalbėtis, bendrauti, klausti, išgirsti, matyti, pažinti draugus ir pačiam būti draugu.

2 psl. »

Komentarai (3)

Sese 2016-04-01 01:46
Didžiuojuosi
user 2012-09-18 15:41
Gražu!!
Migle 2012-09-17 13:41
labai šaunus interviu, buvo įdomu paskaityti.

Vaikas ir aplinka

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai