Pirmadienio interviu. Džimas Keris: „Esu tiksli tėvo kopija“

Džimas Keris – puikų humoro jausmą turintis, visų mylimas ir gerbiamas aktorius. Tačiau milijonai gerbėjų visame pasaulyje net ir susidūrę akis į akį jo greičiausiai neatpažintų, nes šis į šeštąją dešimtį metų įkopęs vyras vertina teisę į privatumą ir itin originaliai ja naudojasi.

Jūs dažnai filmuojatės su gyvūnais ir vaikais. Kokie jūsų santykiai su vienais ir su kitais?
Nuostabūs! Myliu ir vaikus, ir gyvūnus – pastaruosius moku gerai parodijuoti. Tačiau kada filmavausi „Pono Poperio pingvinuose“, buvo labai sunku juos priversti kuriam laikui nutilti. Teko daryti kelis dublius, kad galėtume įrašyti sceną.

Su plėšrūnais dirbti nebijote?
Jeigu tai koks nors pavojingas gyvūnas, paprastai jis būna pririštas – šiuo atveju gelbsti programa „Photoshop“. Viskas saugu. Bet jeigu apskritai – manau, kad galiu rasti bendrą kalbą su bet kuriuo.

O jūsų namuose gyvūnų yra?
Be manęs? Du šunys, su kuriais rytais einu pasivaikščioti į parką ir pabėgioti.

Mėgstate sportą?
Žinoma, kad mėgstu, tuo labiau, kad man, kaip aktoriui, būtina palaikyti formą. Taip pat esu didelis krepšinio gerbėjas – tiesa, pats nežaidžiu, bet pažiūrėti labai mėgstu.

Kokia jūsų sėkmės paslaptis?
Iš pradžių reikia labai aiškiai ir detaliai suvokti, ko nori – tik tada tai galima įgyvendinti. Taip man nutiko ir vaikystėje, kada užsimaniau „kieto“ dviračio. Atrodė, kad tai neįmanoma, tačiau tėtis man pats jį padarė. Lygiai taip pat nutiko ir su karjera: kai norėjau užkariauti Holivudą, įsivaizdavau, kaip atvyksiu į Los Andželą, kaip mane pastebės režisierius. Jau tada gyvenau jausmu, kad esu garsus. Kažkuriuo momentu tai tiesiog tapo realybe – visai taip, kaip ir įsivaizdavau.

2 psl. »

Komentarai (1)

adas 2013-02-25 12:34
Without any investment you can earn $200.00USD/day. Visit http://www.easyworkhome.com/?u=Tomasekas

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai