Pirmadienio interviu. Stivenas Spilbergas: „Mama niekada nesakydavo mums „ne“, buvo tikras Piteris Penas“

Visai neseniai (vos daugiau nei prieš savaitę) portalas „The Hollywood Reporter“ paėmė iš Stiveno Spilbergo interviu – štai ką žymusis režisierius papasakojo apie savo santykius su tėvais, apie tai, kodėl jį vaikystėje erzindavo bendraamžiai ir kaip jam pavyko atkeršyti savo skriaudikams.

Apie baimę filmavimo aikštelėje:
„Tai greičiau ne baimė, o tiesiog kankinantis nežinomybės laukimas. Ar niekada nejautėte ko nors panašaus? Ar pagalvojote, kad nežinia netgi sukelia apsinuodijimą maistu? Mane visada truputį erzina ir trikdo tai, kad rašyti scenarijus filmams yra daug paprasčiau nei kurti savo gyvenimą. Geriausias man žinomas būdas įveikti šią baimę – tai pasakoti istorijas ir versti bijoti visus kitus. Deja, po kiekvieno filmo jos ir vėl sugrįžta.

Apie tėvus:
„Su manimi ir mano trimis seserimis mama elgėsi greičiau kaip vyresnioji sesuo, o ne kaip mama. Ji niekada nesakydavo mums „ne“, buvo tikras Piteris Penas – ji atsisakė suaugti. Vaikystėje man labai trūko tėvo (tėvai buvo išsiskyrę), nors mes visi kartu buvome kaip šeima. Tiesiog jis buvo neįtikėtinas darboholikas ir visą laiką dirbo.“

Apie tai, kaip jį erzindavo vaikystėje:
„Tada aš buvau moksliukas. Atstumtasis. Panašus į vaiką, kuris grojo klarnetu kokiame nors orkestre. Mes, žydai, gyvenome ne žydų rajone, ir kaimynai mums sakydavo: „Spilbergai – niekingi žydpalaikiai“. Kartą naktį aš ištepliojau jų langus ir sienas žemės riešutų sviestu. Tai buvo labai seniai, todėl tikiuosi, kad manęs nebegalima patraukti baudžiamojon atsakomybėn už vandalizmą“ (juokiasi – red.).

Apie judaizmo išsižadėjimą:

2 psl. »

Komentarai

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai