Pirmasis pasimatymas: 3 vyrų tipai, nuo kurių reikia bėgti

Ak, kokios mes, moterys, kartais būname naivios. Atrodo, jau išmokome pasirūpinti savimi, jau supratome, kad nereikėtų aklai pasitikėti aplinkiniais, o ypatingai – naujai sutiktais vyrais ir... vos tik nukeliaujame į pirmąjį pasimatymą, viskas vėl prasideda iš naujo: girdime tik tai, ką norime girdėti, matome tai, ką norime matyti. Ir tik po eilinio skaudaus smūgio pradedame galvoti “Kodėl aš aplamai susidėjau su tuo nevykėliu?!”. Pažįstama situacija? Tuomet siūlome tau trumpą instrukciją: nuo ko bėgti kuo toliau jau po pirmojo pasimatymo.

Pirmojo pasimatymo metu jis švaistosi nedviprasmiškomis užuominomis.

“Internete susipažinau su gana mielu ir iš pirmo žvilgsnio simpatišku vaikinuku. Lengvas bendravimas, įdomios pokalbio temos, puikus humoro jausmas – atrodo, ko gi daugiau reikia. Po kelių savaičių susitikome realybėje. Deja, tikrovė pasirodė ne tokia žavinga. Kiekvienas mano pasisakymas baigdavosi visai nešmaikščiais seksualinio pobūdžio išvedžiojimais. Iš pradžių tai toleravau ir maloniai šypsojausi, bet jau po valandos supratau, kad šiam nesubrendėliui galvoje tik seksas. Pasirodo, internetiniai pokalbiai gali būti labai apgaulingi.” -- Simona, 18 metų.

Yra keletas tokio elgesio priežasčių: pirmiausia, kai kurie vaikinai yra siaubingai kompleksuoti ir nepasitikintys savimi, o kalbos apie seksą jiems asocijuojasi su vyriškumu. Tikriausiai esi girdėjusi ne vieną istoriją apie tai, kaip susitikę vyrai nesustodami aptarinėja savo pajėgumą ir nesibaigiančius seksualinius nuotykius (kurių iš tiesų dažniausiai net nebūna). Antrasis variantas yra dar nemalonesnis: gali būti, jog sudarei jam lengvai prieinamos merginos įspūdį. Dėl to nebūtinai turi būti kalta tu pati, tiesiog ne visi vyrai teisingai suvokia merginos sugebėjimą kalbėti pakankamai laisvai įvairiomis temomis. Na ir trečiasis variantas: jis paprasčiausias nesubrendėlis ir nieko pakeisti tu negali.

2 psl. »

Komentarai (2)

Ilona 2012-06-15 18:53
na, neteko man sutikti už mane geresnių :) čia ironija
Milda 2012-06-15 18:01
mano vaikinui pačiam įdomu, su kuo ir kodėl aš draugavau anksčiau. Jis stengiasi būti tobulas

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai