Pitbulė „įvaikino“ 10 dienų amžiaus kačiuką (foto, video)

@ Shutterstock

Pitbuliai – negailestingos žudymo mašinos. Bent taip įsitikinę dauguma. Tačiau ar ši veislė iš tiesų tokia baisi?

Garlende (Teksaso valstijoje) įsikūrusi gyvūnų klinika gavo pranešimą apie viename iš miesto rajonų pasirodžiusį benamį pitbulį. Gyvūnas elgėsi keistai, ir gyventojai ėmė baimintis dėl savo saugumo.

Tačiau kai gyvūnų prieglaudos darbuotojai atvyko į vietą, jie buvo priblokšti. Jie pamatė pitbulę, gulinčią šalikelėje ir maitinančią savo pienu mažytį kačiuką.

Pasirodo, Pittie (toks vardas jai buvo duotas) neseniai tapo mama, tačiau kur buvo jos mažyliai – nežinoma. Visą savo meilę ir šilumą, kurios ji negalėjo atiduoti savo vaikams, pitbulė atidavė priglaustam kačiukui.

Agresyvumas nėra įgimta savybė. Yra šunų veislių, linkusių į agresiją, tačiau jeigu šis „talentas“ neskatinamas, tokie šunys nieko nenuskriaus, ir šio video veikėja – to įrodymas.

Komentarai

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai