Plaukų priežiūros gudrybės

Gražūs plaukai leidžia sužibėti ne tik reklamoje. Turbūt jų priežiūrai kiekviena moteris skiria labai daug dėmesio, tačiau ne visos gali pasidžiaugti rezultatais: mes nuolat skubame, todėl pasižadėjimas nebenaudoti feno anksčiau ar vėliau pamirštamas. Mes norime, kad plaukai būtų purūs ir garbanoti, todėl bėgame į kirpyklą, o po cheminio sušukavimo kankinamės, nes plaukai ima slinkti, trupėti, praranda žvilgesį. Kaip juos atkurti?

Plaukų atkūrimas vyksta keliais etapais: pirmiausia rekomenduojama juos plauti idealiai tavo plaukų tipui tinkančiomis priemonėmis, o ir galvos trinkimas turi būti taisyklingas. Antras etapas – atkurti plaukus galima tinkamai juos šukuojant. Daugelis moterų kerpasi trumpai, kad nesišakotų galiukai, tačiau tikroji plaukų skilinėjimo priežastis glūdi mumyse, tad suversti visą kaltę išorės veiksniams nėra teisinga.

Besielektrinantys plaukai

Po cheminio šukavimo plaukai tampa ne tik šiurkštūs ir trapūs, tačiau dar ir labai elektrinasi – tai ypač aktualu šaltuoju metų laiku, kai nusiėmus kepurę plaukai stojasi piestu ir atrodo taip, tarsi iš labai seno siaubo filmo. Išspręsti šią problemą padeda paprastos ir nesudėtingos priemonės. Pirmiausia, ką reikėtų padaryti – tai įsigyti medinį šepetį, kurį galėsi naudoti ir galvos masažui. Masažiniai dantukai turi būti tik iš natūralių medžiagų. Kadangi šerių šepetys priploja plaukus, jis tinka ne visiems, todėl siūlome tau rinktis medinį. Įsigyk ir rožių arba levandų aliejaus – jie taip pat padės sumažinti elektrinimąsi. Prieš miegą užlašink jo kelis lašus ant šepečio ir gerai išsišukuok plaukus – nustebsi, kaip jie ims žvilgėti. Vis dėlto tokia priežiūra padeda įveikti tik simptomus, tačiau nepašalina priežasties. Greičiausiai plaukams tiesiog neužtenka drėgmės, todėl jie ir elektrinasi.

2 psl. »

Komentarai (6)

Sima 2012-02-01 19:56
Sukuoti ar dziovinti fenu plaukus labai blogai, slapius plaukus istrinti ranksluosciu ir palikti apie 10min tada kedenti pirstais suteikiant sukuosena (paskirstyti sruogas) apie desimt min (nebutina visas 10min istisai juos kedent kas minute pakedent uztenka) ir tik tada dziovinti ir jau sausus sukuoti. To As yra aliejai skirti riebiems plaukams pasiskaitinek nebepamenu kokie, jie nera pigus bet uztenka ilgam laikui ;)
Karma 2011-12-08 09:40
Lina, negalima sukuoti slapiu plauku. Labai pazeidi juos
Lina 2011-12-08 09:18
A visada plaukaus dziovinu palenkus i prieki nes kitaip jie labai prisiploja. Ir dar pries dziovindama gerai issukuoju - irgi padeda
As 2011-12-08 09:14
Mano plaukai siaubingai elektrinasi, bet man tie aliejai tikrai netiks nes plaukai labai riebaluojasi. Tai jei dar aliejaus uzlasinciau is vis kaliause pavirsciau
Pelė 2011-12-07 22:26
O, reikės pabandyt. Greitai pradėsiu nešioti kepurę, tad ją nusiėmusi ir vėl atrodysiu kaip pudelis
Ksenija 2011-12-07 21:15
Reikės pasidaryti šampūno

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai