Požymiai, kad laikas nutraukti su juo santykius (I dalis)

Vyrai paprastai neslepia susidomėjimo moterimi. Jeigu jinai iš tikrųjų patinka, tai būna aišku. Kol vyras ja domisi, jis gali nuversti kalnus, kad tik jinai būtų jo. Na, o jeigu kažkas kliudo pasakyti apie savo jausmus atvirai, greičiausiai kažkas „ne taip“: pradedant kompleksais, baigiant nuslėpta antrąja puse.

Dailiosios lyties atstovė, nesulaukianti dėmesio iš vyro, dažnai jį teisina ir bijo pažvelgti tiesai į akis, bet taip tik atitolina tai, kas neišvengiama...

Sąžiningai sau pripažinkite: jūs jam neįdomi, jeigu...

Jis nekviečia jūsų į pasimatymus

Jeigu jam iš tikrųjų patinkate, jis būtinai pakvies jus susitikti. Neteisinkite jo:

 

  • „Jis nenori sugriauti jūsų draugystės“. Nesinori to sakyti, tačiau toks pasiteisinimas neišlaiko jokios kritikos. Ir nereikia manyti, kad jis „bijo“. Vienintelis dalykas, kurio jis gali bijoti – pasakyti jums tiesą, kad jo nedominate.
  • „Tikriausiai jis nesiryžta žengti pirmo žingsnio“. Galite užsiminti, kad jaučiate jam simpatiją, bet nereikia pačioms kviesti jo į pasimatymus. Užteks nusišypsoti ir žaismingai mirktelėti.
  • „Gal jis nenori skubinti įvykių?“ Jeigu iš tikrųjų patinkate vyrui, tačiau dėl kokių nors aplinkybių jis iš tikrųjų nenori skubėti, jis tai nedelsdamas pasakys. Jis nepaliks jūsų nežinioje, nes nori būti tikras, kad nenusivilsite ir neišnyksite iš jo gyvenimo.
  • „Bet jis man davė savo telefono numerį!“ Nesileiskite apgaunamos šio banalaus triuko ir nekvieskite jo į pasimatymą pirma. Jeigu jūs jam domi, jis pats jus pakvies.
  • „Gal jis apie mane pamiršo...“ Greičiausiai ne. Jus tikrai atsimena. Palikite viską taip, kaip yra. Jeigu jam patinkate, jis nepamirš jūsų ir po cunamio, ir po mėgstamos komandos pralaimėjimo.

2 psl. »

Komentarai (1)

Melody 2023-03-08 11:42
Mano vardas Melody Walker. Noriu, kad visi šio forumo nariai žinotų apie daktarą Ogundelę, puikų burtininką, kuris sugrąžino man mano vyrą savo meilės burtais, jo kerai yra nekenksmingi. Esu jo gero darbo ir sąžiningumo liudininkas, jei jums reikia pagalbos susigrąžinti meilužį, atkurti santuoką ir priversti vyrą ar žmoną jus mylėti ir gerbti? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Susisiekite su juo WhatsApp Chat, Viber Chat arba Telegram: +27638836445.

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai