Priauginami geliniai nagai: už ir prieš

Ne visas moteris gamta apdovanojo dailiais, puikiai augančiais ir stipriais nagais. Atrodytų, anokia čia bėda, juk šiais laikais tai, ko nedavė gamta, gali duoti specialistai. Tik štai kažko įsigeidusios ne visuomet įvertiname visus “už” ir “prieš”. Šį kartą norėtume pakalbėti apie gelinį nagų priauginimą: kokie jo privalumai, kokie trūkumai ir galiausiai – kaip prižiūrėti priaugintus gelinius nagučius, kad jie džiugintų kuo ilgiau.

Kuo geliniai nagai skiriasi nuo akrilinių?

 • Gelis nepraleidžia deguonies, tačiau po juo nagai jaučiasi puikiai ir auga tokiu pačiu greičiu, kaip įprastai.
 • Priešingai nei akrilas, gelis neturi specifinio kvapo.
 • Gelinių nagų paviršius gražiai blizga, tarsi ką tik nupoliruoto nago, todėl nagučių net nebūtina lakuoti. Jie ir taip atrodo puikiai.
 • Gelis užstingsta tik ultravioletinėje šviesoje, todėl priauginant nagus nereikia skubėti ir galima juos padaryti tiesiog tobulai natūralius.
 • Gelis labiau elastingas nei akrilas, todėl nusilaužus nagą, tikrojo nago paviršius ne taip stipriai traumuojamas.
 • Gelis labiau nei akrilas alergizuoja, todėl gali tikri ne visoms.
 • Gelis yra visiškai permatomas, todėl jo pagalba ant nagų galima sukurti kuo tikriausius meno kūrinius, su įvairiomis kompozicijomis paties nago viduje, po gelio sluoksniu.

Apie tai, kokie nagučiai atrodo gražiau – geliniai ar akriliniai, paliekame spręsti jums pačioms, tačiau galime pasakyti vieną faktą: kaip rodo patirtis, merginoms, kurių nagai ploni ir trapūs – geriau rinktis gelinį priauginimo variantą.

Kokie gelinių nagų trūkumai?

Kaip ten bebūtų, praktiškai viskas, kas nenatūralu, yra kažkiek kenksminga, tai nieko keisto, kad ir gelinis nagų priauginimas turi savų trūkumų:

 • Paties priauginimo procedūra trunka apie 3 valandas, mat kiekvienas gelio sluoksnis turi būti džiovinamas ultravioletinėje šviesoje.
 • Jei gelinis nagas nuluš, jo nepavyks atauginti. Teks nuimti gelinio sluoksnio likučius ir nagutį suformuoti iš naujo.
 • Gelinius nagus nusiimti reikia manikiūro salone, nes tam naudojama speciali dildė. Atliekant šią procedūrą namuose, galima stipriai pažeisti nagą.
 • Geliniai nagai ne tokie stiprūs, kaip akriliniai.

Štai kas gali nutikti su nagais, jei gelį bandysi pašalinti pati:

Priauginimo metu galima pasirinkti kelis priauginimo variantus: vienafazio varianto metu tepamas vienas gelio sluoksnis, dvifazio – du sluoksniai, o trifazio – trys. Savaime suprantama, kuo daugiau sluoksnių – tuo stipresni bus nagučiai, tačiau tuo pačiu ir ne taip tikroviškai atrodys.

2 psl. »

Komentarai (25)

Laima 2017-06-29 15:27
Laba diena?kiek kainuoja nagiu priauginimas?
Al 2017-03-09 21:22
Sveikos, gal zinote koki nagu pagrinda galima butu naudoti pries darant gelini lakavima kad nagas butu storesnis ir tvirtesnis? Aciu
Laima 2017-03-08 12:00
Laba diena!Noriu susitvarkyti nagucius bet nezinau kaip
Laima 2017-02-07 10:51
Laba diena!Noriu uzsiauginti nagucius bet nezinau kaip
Inesa 2016-11-19 09:40
Negaliu nešioti nei gelio nei akrilo. Kas daryti. O gražių nagučių norisi.
Laima 2016-10-16 11:55
Noriu sutvarkyti nagucius savo bet nezinau ar tai imanoma padaryti gal krieptis pas specialustus kaip galvojate
Nessvarbu 2016-07-15 15:28
Ar po ilgalaikio lako galima lakuoti paprastą laką?
Saule 2015-02-18 12:41
P.S. mano draugė mano kad geriant šiltą pieną, nagai greitai aug, būna stiprūs... Tai tiesa?Na nes jai tai veikia.
Saule 2015-02-18 12:39
Anksčiau turėjau įprotį graužti nagus, bet dabar to nebedarau, susipratau kad tai išties blogai, norėčiau atsiauginti sveikus, ir gražius nagus, ar tas ankstesnis nagų graužimas gali atsiliepti į nagų augimą? Mane mama skatina nusikirpti nagus trumpai, nes jie truputį pasikėlę į viršų! Ar tai dėl to poelgio anksčiau??
Deimantė 2014-11-28 00:06
Prieš penkis mėnesius pasidariau gelinį manikiūrą. Meistrė buvo tragišką, nušlifavo nagą iki kraujų, skausmas buvo nežmoniškas, vos nenualpau kėdėje.. nagai kreivi buvo, laikėsi labai trumpai, nulūžinėjo, ant lako matėsi burbuliukai. Galbūt tas priauginimas turi pliusų, tačiau mano patirtis baisi, niekam nesiūlau. Nagai ataugo per 3 mėnesius...

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai