Priaugintų nagų priežiūra

Turėti nuostabius nagus šiais laikais tikrai ne problema. Jei pati gamta tokių nedavė, visuomet galima nagučius tiesiog prisiauginti. Kai kurios merginos priauginimą renkasi net ir turėdamos natūraliai gražius ir ilgus nagučius. Ir tai visai suprantama, nes priauginti nagai ne tik tvirtesni, bet ir reikalauja mažiau priežiūros.Ir vis dėl to yra keletas taisyklių, kurių reikėtų laikytis, jei norite priaugintais nagučiais džiaugtis ilgiau.

Nagų lako valymui reikėtų naudoti valiklį be acetono, nes ši medžiaga dirbtinius nagus veikia pražūtingai. Taip pat reikėtų įdėmiai paskaitinėti, kas rašoma ant buitinės chemijos priemonių etikečių, nes sudėtyje taip pat gali būti acetono. Jeigu gi tokių priemonių atsisakyti nenorite, tvarkydamos namus nagučius saugokite guminių pirštinių pagalba.

Kad nepažeistumėte nagų, atsisakykite žirklučių ir žnyplučių. Priaugintų nagų priežiūrai turėtų būti naudojamos specialios dildės ir poliruokliai.

Dirbtiniai nagai yra labai tvirti, tačiau dirbant su sunkiais daiktais reikia pasisaugoti. Dirbtiniai nagai labai stipriai laikosi ant jūsų natūralių nagų, todėl lūždami gali stipriai pažeisti ir natūralų nagą.

Prižiūrėkite kutikulę. Naudokite specialius drėkinamuosius bei minkštinamuosius kremus ir aliejus.

Priauginami nagai yra labai jautrūs temperatūrų pokyčiams. Dėl šios priežasties reikėtų pasisaugoti ir vengti, pavyzdžiui, kontrastinių vonelių su labai šaltu ir karštu vandeniu – net jeigu nagai ir nenuluš, jų struktūra bus pažeista, nagai taps silpnesni.

Lako, kurį naudojate, sudėtyje turėtų būti akrilo ir gelio. Kokybiška priemonė ne visada brangi, ir ne visada tai, kas brangu, yra kokybiška. Prieš naudojant reikėtų patikrinti lako galiojimo laiką ir konsistenciją.

2 psl. »

Komentarai

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai