Privačių darželių tinklas „Vaikystės sodas“ pirmasis pradėjo naudotis debesijos paslaugomis

Privačių darželių tinklas „Vaikystės sodas“ pirmasis Lietuvoje tarp vaikų ugdymo įstaigų pradėjo naudoti „Microsoft Office 365“. Ši debesijos paslauga padėjo efektyviau organizuoti vidaus dokumentų tvarkymą, palengvino auklėtojų bendravimą su vaikų tėveliais ir tarpusavyje. „Vaikystės sode“ sprendimą įdiegė bendrovė „Amidus“.

Tėvai greičiau sužinos apie vaikų pasiekimus ir labiau įsitrauks į ugdymą

„Darželius lankančių vaikų tėvai nori ir turi žinoti, kad jų atžala dienas leidžia saugiai, turiningai ir smagiai. Ugdymo procese tėvų aktyvumą galima užtikrinti tik kasdien bendraujant, palaikant ryšį, informuojant“, – sako dr. Austėja Landsbergienė, „Vaikystės sodo“ įkūrėja ir direktorė.

2010 m. „Vaikystės sode“ du pedagogai dirbo su 14 darželinukų, šiandien keturi darželiai veikia Vilniuje ir vienas Kaune, o ugdymo tinklui priklauso 50 darbuotojų ir 300 vaikų. Didėjant darželių ir juos lankančių vaikų skaičiui, smarkiai išaugo informacijos srautai skirtingiems vartotojams.

Dažniausiai „Vaikystės sodas“ informacija dalijasi su administracijos darbuotojais, pedagogais, darželius lankančių vaikų tėvais. Bendravimui ir su šeimomis, ir su darbuotojais buvo naudojama vietinio tiekėjo elektroninio pašto paslauga, tačiau siunčiami laiškai pasiekdavo ne visus adresatus.

„Vaikystės sodą“ lankančių vaikučių gebėjimai reguliariai vertinami, pusmečio rezultatai tėvams taip pat būdavo išsiunčiami elektroniniuose laiškuose. Dabar visą vertinimų istoriją bus galima sekti vienoje vietoje, tad bus lengviau stebėti kiekvieno darželinuko tobulėjimą. „Galimybė rasti visą dominančią informaciją, ją patikrinti ne tik kompiuteryje, bet ir telefone ar planšetėje, leis tėvams greičiau susipažinti su vaikų progresu ir aktyviau dalyvauti ugdymo procese,“ – sako dr. A. Landsbergienė.

2 psl. »

Komentarai

Vaikų ugdymas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai