Privalomas namų ir asmenybės stiliaus atributas – stilinga garso įranga

Įsirengdami naujus namus ar atnaujindami senuosius žmonės vis daugiau dėmesio skiria garso sistemoms. Vieni renkasi vintažinius ar klasikinius patefonus, kiti – viso namo ar buto modernias įgarsinimo sistemas valdomas bevieliu ryšiu. Tai, jog pastaruoju metu naujakuriai stengiasi naujas garso sistemas pritaikyti prie būsto interjero, gali patvirtinti IDConcept interjero studijos vadovė Daiva Česnauskaitė.

„Kiekviena detalė gali interjerui suteikti daugiau šarmo ir spalvų, bet netinkamai pasirinkus gali ir sugadinti visumą. Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi išraiškingą garso įrangą, ieško labiausiai jų namams tinkamų ir jų stilių geriausiai perteikiančių garso sprendimų, o ne renkasi vienodą ir nuobodžią įrangą. Pasirinkti tikrai yra iš ko – įvairaus dizaino grotuvai ir stiprintuvai, visų įmanomų spalvų, formų ir tipų medžio, metalo, plastiko garso kolonėlės – dabar tikrai yra visos galimybės viską pritaikyti savo interjerui,“ – kalba interjero dizainerė.

Anot D.Česnauskaitės, garso įrangoje taip pat vyrauja mados. „pavyzdžiui, prieš keletą metų į madą sugrįžo vinilinių plokštelių patefonai. Kartu atsirado ir pasiūla, todėl nėra jokių kliūčių suderinti kokybišką muziką namuose ir vientisą interjero stilių“, – teigia IDConcept interjero studijos vadovė D.Česnauskaitė.



Šių metų naujiena – nešiojami patefonai

Jai pritaria ir elektroninio portalo prekinio ženklo Garsiau.lt vadovas Sigitas Lobė. Ilgametis muzikantas, importuojantis į Lietuvą garso ir vaizdo įrangą, teigia, kad vis daugėja specifinių užsakymų. „Nuolat gauname paklausimų dėl išskirtinių produktų įsigyjimo arba atvežimo į Lietuvą. Tai rodo, kad žmonės vis labiau ieško naujų ir netradicinių grotuvų bei kolonėlių. Šią vasarą Lietuvoje pristatysime pirmuosius nešiojamus patefonus ir nors siunta dar neatvyko, tačiau jau dalis jų parduota,“ – teigia S. Lobė.

Anot Garsiau.lt vadovo, žmonės nori išreikšti save per muziką – šiuo atveju, per vintažinius Crosley nešiojamus patefonus. „Tokio tipo patefonai ypač mėgstami Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Skandinavijos šalyse. Vis daugiau žmonių nori ne tik girdėti savo mėgstamą muziką visada šalia, bet nori tai daryti stilingai. Užsienyje yra įprasta pasiimti nešiojamą patefoną į piknikus gamtoje, draugų susibūrimus ar tiesiog ramiai leidžiant vakarus namie klausytis mėgstamos muzikos iš vinilinės plokštelės. Bevielės bluetooth garso kolonėlės populiarios paauglių ir jaunimo tarpe, o nešiojami patefonai – savarankiškai gyvenančių jaunų žmonių bei jaunų šeimų tarpe,“ – aiškina verslininkas.

Jo teigimu, tai tik laiko klausimas, kada nešiojami patefonai pasklis po Lietuvą. „Pati vinilinė plokštelė ir patefonas iškart sukuria teigiamą įvaizdį apie tai, kad žmogus mėgsta tikrą ir kokybišką garsą. Vinilai Lietuvoje atgimsta ir labai stipriai. „Vakar. Šiandien. Rytoj.“ – tokiu šūkiu skelbiam apie sugrįžtančią vinilinę plokštelę“ – konstatuoja Garsiau.lt vadovas Sigitas Lobė.

Komentarai

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai