Pusvalandis visiško atsipalaidavimo

Jeigu nori atsipalaiduoti po sunkios dienos, tau visai nebūtina ieškoti sertifikuotų specialistų ar važiuoti į masažo saloną.  Pakanka turėti šiek tiek kantrybės ir įdėmiai perskaityti šį straipsnį, kuriame rasi patarimų, kaip pasidaryti masažą namuose, be kitų žmonių pagalbos. Žinoma, tu negalėsi tiesiog atsigulti ir mėgautis nieko neveikdama - tai vienas iš minusų. Tačiau pažvelk į pliusus: niekas kitas nepažįsta tavo kūno taip gerai, kaip tu pati, taigi savaime suprantama, kad būtent tu geriausiai jauti, kokias vieteles reikia masažuoti ir kokiu stiprumu tai daryti, kad patirtum didžiausią malonumą. Be to, sutaupysi ir laiko, ir pinigų. Masažas, kurį pasidarysi pati sau, padės atsikratyti nuovargio, leis atsipalaiduoti bei pakels nuotaiką.

Nepamiršk, kad masažo metu svarbūs ne tik judesiai, bet ir tave supanti aplinka. Pasistenk sukurti jaukią atmosferą: prigesink šviesas, užsidek keletą kvapnių žvakių, įsijunk raminančią muziką. Ir svarbiausia - patogiai atsisėsk. Šis pusvalandis skirtas vien tik tau.Pečių masažas

Patogiai atsisėsk ir lėtai, neskubėdama pasukiok galvą ratu pagal laikrodžio rodyklę, o tuomet prieš ją. Atlik keletą tempimo pratimų: atsargiai palenk galvą į kairę pusę ir šiek tiek spustelėk dešinę veido pusę ranka (tik švelniai), o tuomet palenk galvą į dešinę pusę ir šiek tiek spustelėk kairę veido pusę ranka. Sekantis žingsnis - lengva pečių mankštelė: pakilnok ir ratu pasuk kairį petį, dešinį petį, o tuomet abu pečius vienu metu. Kairiąja ranka pamasažuok dešinį petį, tada tais pačiais judesiais pamasažuok priešingą pusę. Po truputėlį leiskis žemyn ir pereik prie alkūnės sąnario masažavimo.
 
Sukamaisiais judesiais pamasažuok viršutinę stuburo dalį. Tuomet pereik prie žnaibomųjų judesių, kuriais mankštink pečių juostos sritį tol, kol pajusi karštį. Efektyvus pratimas raumenų įtampos ir nuovargio pašalinimui: dešinę ranką sugniaužk į kumštį ir „padaužyk“ juo kairį petį, tuomet tą patį padaryk su kaire ranka ir dešiniu pečiu.    

2 psl. »

Komentarai (2)

Viola 2012-04-18 14:24
maloniausias yra pečių masažas. Ypač jeigu jį atlieka mylimas vyras :)
Toma 2012-04-18 09:44
Na, kojų masažo aš bijau :D jeigu darausi pati - dar dar... Bet jeigu kas kitas - negaliu nustygti vietoje.

Kūnui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai