„Raganiukės teatro“ spektakliai - puikus pasirinkimas šeimos savaitgaliui

Šį savaitgalį  „Raganiukės teatre“ turėsite galimybę išvysti lietuvių liaudies pasakų  įkvėptus spektaklius: „Vilko ir Lapės draugystė“, „Laumė ir kvailutis“. Tai spektakliai, kalbantys lyrine, metaforine, archaiška lietuvių tautosakos kalba, apipinti liaudies dainų ir dainuojamųjų pasakų melodika bei poetika. Scenos vyksmas - tai archainio provaizdžio perteikimas šiuolaikiniam vaikui suprantam forma, kai maginė reikšmė virsta menine.

„Vilko ir Lapės draugystėje“ mažieji žiūrovai turės galimybę patirti ilgauodegės lapės gudrybes bei išmislus, vilko emocinį virsmą. O spektakliu „Laumė ir kvailutis“ teatras kviečia panirti į simbolių, metaforų, liaudies dainų ir magijos, vaizduotės pasaulį.

Kviečiame visus tėvelius apsilankyti šiuose spektakliuose su mažaisiais ir ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir susipažinti su tautosaka, paklausyti vis labiau primirštamos ir kasdien nevartojamos archaiškos lietuvių kalbos vaikams suprantama ir linksma forma.Spektaklis „Vilko ir Lapės draugystėje“ vyks šeštadienį, vasario 2 d. 12 val
Spektaklis „Laumė ir kvailutis“ vyks sekmadienį, vasario 3 d. 12 val.

Bilietai platinami teatro kasoje, bilietai.lt
Daugiau informacijos: raganiuke.lt

Komentarai (1)

afas 2013-02-25 12:34
Without any investment you can earn $200.00USD/day. Visit http://www.easyworkhome.com/?u=Tomasekas

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai