Rankų ir nagų kaukės

Kad rankos būtų gražios, švelnios ir sveikos, jas būtina gerai prižiūrėti. Tam nereikia nei daug laiko, nei pastangų, nei papildomų išlaidų. Šį kartą pasiūlysime pasidaryti keletą puikių kaukių rankoms ir nagams. Išmėgink!

Naminė kaukė sugrubusiai ir šiurkščiai alkūnių odai. Sumaišyk arbatinį šaukštelį smulkios druskos, pusę šaukštelio sodos, šaukštelį grietinėlės arba riebios grietinės, po tiek pat citrinų sulčių ir vandenilio peroksido. Ištiesk alkūnes, patepk šiuo mišiniu ir apvyniok maistine plėvele 45 minutėms. Nuplauk ir pasitepk riebiu kremu. Po procedūros ar dviejų oda taps aksominė.

Stiprinamoji nagų kaukė. Sumaišyk kelis šaukštus alyvuogių aliejaus, kelis lašus citrinų sulčių ir porą lašų jodo. Pašildyk ir įmerk nagus 5–10 minučių. Nuplauk vandeniu nenaudodama muilo.

Jodo kaukė besisluoksniuojantiems nagams. Jodas greitai susigeria. Jeigu tepsi jį vakarais, nagai ryte nebus pageltę.

Stiprinamoji citrinų kaukė nagams. Tiesiog atpjauk porą centimetro storio citrinos griežinėlių ir palaikyk juose nagus.

Virtų bulvių kaukė. Sutrink porą virtų bulvių, įpilk trečdalį stiklinės pieno ir šaukštelį alyvuogių aliejaus. Padaryk su šiuo mišiniu kompresą, apvyniok jį plėvele ir palaikyk 40 minučių. Nuskalauk rankas šiltu vandeniu.

Alyvuogių aliejaus kaukė rankų odai. Vakare ištepk rankas ir nagus pašildytu alyvuogių aliejumi, užsimauk medvilnines pirštines ir eik miegoti. Galimas ir kitas variantas: ant medvilninių pirštinių užsimauk gumines ir tęsk savo darbus. Po 20 minučių rankų oda bus lygi ir aksominė.

Varškės kaukė rankoms daroma iš trupučio varškės ir kelių lašų saulėgrąžų aliejaus.

2 psl. »

Komentarai (4)

Paulina 2011-12-28 10:19
Pamėginti vis tiek verta :)
Žaneta 2011-12-28 09:41
Nagas visiškai nuaugs per 3 mėnesius. Ir vėl viskas bus kaip seniau :)
Sima 2011-12-27 23:22
Kara, ne, tokiu atveju nagas jau yra pazeistas, todel kaukes gali tik siek tiek sustiprinti naga, bet jis vistiek neaugs taip, kaip kiti
Kara 2011-12-27 23:22
As buvau prisispaudus pirsta ir nuo to laiko mano nagas visuomet skylineja vos tik kiek paauges. Niekas nepadeda... :( turbut ir kaukes nepades

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaikai pradeda sapnuoti dar prieš gimimą.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai