Rytų moterų receptai veido odos grožiui

Apie Rytų moterų grožį ir nepriekaištingą išvaizdą sklando daugybė legendų. Sakoma, kad būtent rytiečių kūno švelnumas apžavintis, akys – užburiančios, o lūpos tiesiog kviečiančios bučiniui. Šiuolaikinės Rytų moterys nepasidavė masiniam vartojimui ir vis dar išliko ištikimos senoviniams grožio receptams, kuriais naudoji jų mamos, močiutės ir prosenelės.

Jauninamoji kaukė veidui

Sumaišyk pusę puodelio grietinės, 2 šaukštus medaus ir 1 šaukštelį smulkinto greipfruto žievelės. Paruoštą kaukę užtepk ant švariai nuvalyto veido, kaklo ir dekolte zonos. Palauk 20 minučių ir nuplauk šaltu juodosios arbatos nuoviru.

Balinamoji kaukė veidui

Sumaišyk 3 lašus citrinų sulčių, 1 kiaušinio baltymą, 1 šaukštą kosmetinio molio ir 1 šaukštelį jūros druskos. Paruoštą kaukę užtepk ant veido, palauk 20 minučių, kol kaukė uždžius ir nuplauk šiltu vandeniu, be jokio muilo.

Kavos ir alyvuogių šveitiklis veidui

Sumaišyk pusę puodelio kavos tirščių, 1 šaukštelį cukraus ir 1 šaukštelį alyvuogių aliejaus. Veido odą sudrėkink, užtepk paruošto šveitiklio ir lengvai pamasažuok odą pirštų pagalvėlėmis. Tuomet veidą nusiprausk šiltu vandeniu.

Gaivinamasis tonikas veidui

Rožių žiedlapius užpilk 100 ml verdančio vandens, palauk, kol atvės, įdėk šaukštelį medaus ir įlašink kelis lašus citrinos sulčių. Paruoštame tonike sudrėkink vatos tamponėlį ir nuvalyk juo veido odą. Po 15 minučių veidą nusiplauk šaltu vandeniu. Beje, šis tonikas ne tik atgaivina odą, bet ir mažina uždegimus.

Komentarai (2)

natūralu 2012-09-13 14:01
man veiksmingiausia pasirodė marokio molio kaukė su argano aliejumi, puikus derinutas ir oda tiesiog švyti ir nebereikia papildomų kremukų :) štai ši http://argan.lt/8-maroko-molis
lina 2012-09-10 14:14
laura beaumont jauninamoji kauke,puikus ir akivaizdus rezultatas.paulaavenue.lt

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai