Savaitės horoskopas (birželio 19 – 25 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Kažkas iš draugų gali turėti nepaprastai įdomų ir konstruktyvų pasiūlymą. Būtinai įsiklausykite! Jei savaitgalį užmegztumėte malonų flirtą, žymiai pagerėtų jūsų paties savijauta ir dvasinė būklė. Pamatysite, kaip nejučia įsitrauksite į jums siūlomas pramogas ar net nedidelius nuotykius.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Nelepinkite savęs ir negailėkite - aktyvi veikla, griežtas režimas, disciplina jums tikrai išeitų į naudą. Savaitės pradžioje daugelis Jaučių bus neatidūs, išsiblaškę, todėl galite nuolat vėluoti ar pamiršti susitarimus, duotus pažadus, skėtį, rankinę... Optimali savijauta - trečiadienį, likimo pokštų labiausiai saugokitės sekmadienį.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Savaitės pradžioje būsite itin energingi ir kupini naujų idėjų. Savaitės viduryje dienai ar dviem pasidarysite kur kas didesnis namisėda nei paprastai. Savaitgalį jumyse vėl turėtų nubusti nuotykių ieškotojo dvasia...
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Nežinia kodėl pirmadienį visi tikėsis jūsų pagalbos, patarimo, norės pasiguosti, išsipasakoti. Didelė atsakomybė. Pasistenkite nenuvilti žmonių, kita vertus, nepaminkite savo interesų. Savaitės vidurys įpūs naujų vėjų santykiuose su mylimu žmogumi. Ketvirtadienį itin atidžiai pildykite dokumentus, pasirašinėkite sutartis.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Visą savaitę kamuos saviraiškos problemos. Būsite pilnas jėgų ir energijos, tik nežinosite, kuria linkme ją tinkamai nukreipti. Ypač skausmingai reaguosite į visokiausio plauko suvaržymus ir apribojimus. Penktadienis - ribinė diena. Daug kas baigsis ir daug kas prasidės.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama