Savaitės horoskopas (birželio 20 – 26 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Nedvejodami kovokite dėl savo nuomonės ar principų. Gali būti, kad šią savaitę apskritai nesutarsite su aplinkiniais, todėl nuotaiką gadins ir draugai, ir kolegos. Pasistenkite neeikvoti savo laiko paskaloms ar jų neigimui. Įsitraukdamas į žodines batalijas tik griausite savo autoritetą, todėl savo poziciją išreikškite veiksmais ir darbais.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Savaitės pradžioje pasirūpinkite buities reikalais, būkite atidesni šeimos poreikiams. Savaitei įpusėjus raskite laiko palepinti ir save. Turėtų pagerėti jūsų savijauta ir sustiprėti pasitikėjimas savimi. Sekmadienį kažkas bandys jums sumeluoti ar kaip kitaip jus apgauti.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Dėkite pastangas ir būkite tolerantiškas ir pakantus aplinkiniams, tuomet išvengsite neprotingų ginčų, pykčių. Savaitės viduryje palankus metas bendrauti, puikiai seksis kolektyviniai projektai, bendri darbai. Penktadienį atidžiau tvarkykite dokumentus. Savaitgalį greičiausiai išvyksite į neplanuotą kelionę.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Vis dar neduoda ramybės finansinės problemos, bet jūsų partnerio optimizmas pakels ir jūsų dvasią. Savaitės viduryje gali nutrūkti santykiai su senaisiais verslo partneriais ir beveik tuo pačiu metu užsimegzti nauji. Savaitgalį ambicijos gali padaryti jums meškos paslaugą.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Nebijokite prisiimti atsakomybės. Teks spręsti ne vieną sudėtingą uždavinį, bet šią savaitę Fortūna turėtų jums šypsotis. Svarbiausia - pasitikėkite savo jėgomis, tuomet pavyks išvengti klaidų. Dėl reikalų neaukokite poilsio valandėlių, jokiu būdu netaupykite laiko miego sąskaita. Patys didžiausi savaitės džiaugsmai laukia savaitgalį namuose.

2 psl. »

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai