Savaitės horoskopas (gegužės 11 – 17 d.)

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)
 
Visą šią savaitę Avinai trykš energija, entuziazmu ir bus pilni artėjančių nepaprastų pokyčių nuojautos. Pats laikas ruoštis į medžioklę, leistis ieškoti nuotykių ir linksmybių. Ketvirtadienį gali tekti priimti gana svarbų sprendimą, galintį turėti ilgalaikių padarinių, tad būkite tikri, kad šios savaitės pramogų troškimas nesumažins jūsų sugebėjimų racionaliai protauti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Seniai atidėliojami smulkūs reikalai jau nebegali laukti. Pirmąją savaitės pusę teks skirti jiems. Tik nuo trečiadienio galėsite imtis kažko reikšmingo, kas jums iš tiesų rūpi. Jei jūsų verslas susijęs su prekyba ar pervežimais, atidžiai apsidairykite - jūsų aplinkoje gali būti įsitaisęs konkurentų statytinis ar šiaip jums bloga linkintis žmogus.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Iš tikrųjų jums visiškai tas pat, kas vyks šią savaitę. Jūs viską darysite lengva ranka ir su gera nuotaika, tuo nusipelnydami aplinkinių pagarbą. Savo sėkminga veikla taip sužavėsite įtakingą asmenį, kad užsitikrinsite sau gerą vietą ateityje. Jei visuomet viskas būtų taip paprasta, kaip lengva būtų gyventi!
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmadienis ir antradienis - patogus metas harmonizuoti santykius su vyresnybe. Kad ir kokios didelės būtų pagundos, nuo anksčiau numatyto plano stenkitės nenukrypti, ypač pirmoje savaitės pusėje. Jūsų taktą ir kantrybę draugai ir kolegos tikrai pastebės ir įvertins. Nuo trečiadienio didės darbingumas, planuokite pačius svarbiausius darbus. Ketvirtadienį ir penktadienį - malonios naujienos ir vaisingas bendradarbiavimas. Jei dar liks jėgų, savaitgalį skirkite aktyviam poilsiui.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Jūsų galvoje sukasi mintys kažką palenkti į savo pusę ir parodyti tam žmogui visokeriopas savo simpatijas. Jei sumanytą susitikimą įtrauksite į šios savaitės planus, turėsite daugiausia šansų pasiekti trokštamą tikslą. Savaitgalį praeitis darys įtaką jūsų nuotaikoms ir sprendimams.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Siekiantys karjeros turės būti itin racionalūs, nepasiduoti emocijoms. Drąsias idėjas įgyvendinti padės tik tokie pat drąsūs ir netradiciniai metodai. Sunkiausia diena - pirmadienis. Antradienį koją pakišti gali nesąžiningas partneris, iškreipta informacija ar jos trūkumas. Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio - palankus metas išvykoms, kelionėms, komandiruotėms. Savaitgaliui būtinai planuokite ką nors nepaprasto ir įspūdingo.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Jūsų aktyvumas šią savaitę kitiems gali sukelti ne itin malonius jausmus. Pirmoje savaitės pusėje jūsų idėjoms, kaip reikėtų leisti pinigus, bus gana energingai pasipriešinta. Savaitės pabaigoje pagaliau pavyks išsiaiškinti, iš kurios pusės pučia vėjas, ir į daug ką pažvelgsite kitu kampu.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Šią savaitę turėsite puikių progų išreikšti savo individualumą, atsiras daugiau galimybių saviraiškai. Galimi dideli asmeniniai pasiekimai nepriklausomai nuo pagalbos iš šalies. Pirmadienis - gera diena bet kokioms iniciatyvoms. Ketvirtadienį raskite laiko pabūti vieni – tai jums padės atstatyti senkančias jėgas. Penktadienis - sėkminga diena tiems, kas ieškosi darbo ar planuoja svarbų pokalbį.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Ši savaitė jums bus tokia, kad privalote gyventi plačiai atmerktomis akimis ir į viską labai gerai įsiklausyti. Jeigu jums pavyktų teisingai nukreipti svarbius įvykius ir pasirinkti reikiamą tolesnį veikimo planą, sėkmė būtų garantuota. Savaitės viduryje priimti sprendimai gali turėti įtakos jūsų finansinei padėčiai.
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Jei turite gerą idėją ir nekantraujate ją įgyvendinti - dabar atėjo tam tinkamas metas. Tik turėkite omenyje, kad pasitikėti galite tik savo jėgomis. Kolegų ar partnerių parama, jei ir bus siūloma, realios naudos neatneš. Pirmoje savaitės pusėje seksis kelionėje, sutiksite įdomių ir reikalingų žmonių. Į savaitės pabaigą atsiras daug rutininių, bet būtinų atlikti darbų.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Visą savaitę bus aktualios bendravimo ar tiesiog santykių su kitais žmonėmis problemos. Prieš ką nors galutinai nuspręsdami, įsitikinkite, kad numatėte visus įmanomus padarinius. Savaitgalį saugokitės kartu su senais rakandais neišmesti ir naudingų daiktų (ir tiesiogine, ir perkeltine prasme).
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Gera savaitė naujiems dideliems darbams pradėti, ypač pirmoji jos pusė. Drąsiai keiskite darbą ar gyvenamąją vietą. Galimi sunkumai tik paskatins mobilizuoti jėgas. Antradienį ar trečiadienį jus gali pasiekti labai įdomi informacija, bet išvadas daryti kol kas anksti. Penktadienį pasistenkite baigti visus darbus, kokius tik įmanoma - kitą savaitę jiems galite nebeturėti laiko. Vaikų ar kitų jaunesnių giminaičių savaitgalio planai jus gali gerokai nustebinti. Neskubėkite protestuoti ar drausti.

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai